Mercedes-Benz Citan | Mercedes-Benzi kaubikud

Uus Citan.
Varsti saadaval!

Uus Citan kaubik ja Citan Tourer.

Kui otsite ruumikat kaubikut, millega saate ka kesklinnas mugavalt ja sujuvalt sõita, siis on uus Citan teile täpselt see õige. Kaubiku teevad eriliseks kompaktsed välismõõtmed ja muljetavaldav suur siseruum. Mercedes-Benzi kaubikutele on omane ainulaadne välimus, suur turvalisustase ja vastupidavus.

eCitan: elektrikaubikute uus pereliige.

Elektriline kõigis kaubikuklassides.

2022. aasta teises pooles tuleb turule eCitan ehk Citani täiselektriline mudelivariant. Jääkläbisõit WLTP kohaselt on 285 kuni 300 kilomeetrit. Sellega vastab see ärikasutaja vajadustele, kes kasutab seda mudelit sageli kuller- ja kohaletoimetamissõidukina linna piirides. Kiirlaadimisjaamades saab aku 40 minutiga kuni 80 protsendini täis laadida. Suur eelis: kaubaruumi mõõtudele ja koormale ei ole vaja teha järeleandmisi, võrreldes tavapäraste mudelitega. Ka haakeseadis on eCitanile saadaval.

Uus MBUX.

MBUX ehk Mercedes-Benz User Experience on revolutsiooniline info- ja meelelahutussüsteem. MBUX sisaldab hääljuhtimissüsteemi ja puuteekraani ning õpib iga sõiduga üha enam tundma juhi harjumusi ja eelistusi.
Citan, MBUX
 • 7-tolline MBUX multimeediasüsteem

  7-tolline MBUX multimeediasüsteem

  Kõrglahendusega 17,8 cm (7-tollisel) puutetundliku ekraani abil saate käsitseda multimeediumsüsteemi nii, nagu olete harjunud seda tegema oma mobiilsete seadmete kaudu. Lisaks saate kasutada multifunktsionaalse rooliratta puutetundlikke nuppe.
 • C-tüüpi USB-liides

  C-tüüpi USB-liides

  C-tüüpi USB-liidese kaudu saate kasutada integreeritud Media Interface'i, millega saate sõidukis olles oma nutitelefonist muusikat kuulata.
 • Hääljuhtimine

  Hääljuhtimine

  „Hey Mercedes“ on piisav, et alustada ulatuslikku hääljuhtimist ja selle abil multimeediumsüsteemi mugavalt juhtida.
 • Nutitelefoni integreerimine

  Nutitelefoni integreerimine

  Nutitelefoni integreerimisel pääsete multimeediumsüsteemi kaudu mugavalt juurde oma mobiilse seadme valitud rakendustele.

Lorem Ipsum