Citan kaubik | Mercedes-Benz

Uus Citan kaubik.

Sobib täpselt teie transpordi ülesanneteks.

Uus Citani kaubik rabab teid oma paljude annetega: kompaktsete välismõõtude juures on Citanil üllatavalt mahukas kauba- ja juhiruum. Suur kandevõime on kombineeritud särtsaka sõidukäitumisega. Ergonoomiliselt kujundatud juhikoht ja paljud võimalused, mis kohanevad vastavalt olukorrale ja lihtsustavad teie tööd.

Ohutult teel.

Kaubiku põhivarustuses on ulatuslik sõitjate kaitse ja 6 turvapatja. Lisavarustuses on saadaval paljud aktiivsed abisüsteemid.

Ruumikas ja suurepäraste kasutusvõimalustega kaubaruum.

Uues Citani kaubikus on peidus palju häid ideid, mis teie tööd lihtsustavad – mitmeti kasutatav kaubaruum on suure mahu ja kandevõimega.

Vastupidav ja ergonoomiline töökoht.

Eriti ergonoomiline on kaubiku salong, alates vastupidavatest istmetest ning lõpetades lihtsasti käsitsetavate ja praktiliste hoiukohtadega.

Paindlik ja sõidukindel ka suurte koormuste korral.

Paindlik linnaliikluses, sõidukindel linnadevahelistel sõitudel: uue Citan kaubikuga sõidate erksalt, mugavalt ja ökonoomselt.

Suurte võimalustega väike kaubik.

  

Kompaktne ja ruumikas.

Uus Citan kaubik pakub arvukaid transpordivõimalusi ning lihtsustab teie tööd tänu suurele kaubaruumi mahule ja suurele kandevõimele. Lisavarustuses saadaval oleva haakeseadmega saate vedada kuni 1500 kg.
Kaubaruumi pindala
Kaubaruumi maht
Kaubaruumi pikkus
 Max kandevõime
2,35 m²
2,5–2,9 m³
1 806 mm

782 kg

 

Tüüpiline Mercedes-Benz: imeline välisdisain.

Uue Citani kaubiku disain on esmapilgul sarnane suuremate Mercedes-Benzi kaubikutega.

Iseloomulik esiosa disain

Esiosa disaini silmapaistvamad elemendid on õhukesed, kaunilt kujundatud esilaternad, samuti Mercedes-Benzile omane radiaatorikest koos keskele paigutatud Mercedese tähega.

Äratuntav küljedisain

Äratuntav küljedisain rõhutab uue Citan kaubiku voolujoonelisust. Uued on ka 40,6 cm (16-tollised) disainveljed koos kergmetallvelje välimusega rattakatetega.

Funktsionaalne tagaosa disain

Funktsionaalne tagaosa disain asümmeetriliselt avatavate tagumiste pöördustega tekitab suure kaubaruumiava, mida ääristavad ilusa kujuga, Mercedes-Benzile omased tagatuled.

Lorem Ipsum