Eriomadus 2

Mercedes me connect teenused1

Mercedes me connect teenustega on teile kättesaadavad paljud teenused: kasulikest ohutus- ja hooldusteenustest kuni erinevate navigeerimisfunktsioonideni. Need suurendavad ohutust, mugavust ja ühenduvust ning võivad nii hõlbustada igapäevaelu teie sõidukiga.

Rohkem teenindust teile ja teie sõidukile.

Mercedes me connect teenustega toimuvad paljud asjad lihtsamalt, kiiremini ja mugavamalt – sest Mercedes me connect teenused toetavad teid, kui vajate tuge: alates mugavast sõiduki seadistusest ja jälgimisest, paljudest praktilistest ning kasulikest navigeerimis- ja ühenduvusfunktsioonidest kuni hoolduste halduseni. Ärge unustage: ulatuslik õnnetuste ja rikete haldus ning Mercedes-Benzi hädakõnesüsteem, mis võib säästa palju hinnalist aega.

1

Teenuste kasutamiseks tuleb Mercedes me portaalis registreerida kasutajakonto ning nõustuda Mercedes me teenuste kasutamistingimustega. Peale selle tuleb sõiduk siduda kasutajakontoga. Pärast algse kehtivusaja möödumist saab teenuseid tasuliselt pikendada. Esmakordne teenuste aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul alates esmasest registreerimisest või kliendipoolsest kasutuselevõtust, olenevalt sellest, kumb varem toimub.