Marco Polo ACTIVITY.

Sama vaheldusrikas nagu elu ise.

Kõigepealt vaba aeg. Seejärel nauding.

Mitmekesine ja ökonoomne matkaauto.

Argipäev lõpeb, puhkus algab! Marco Polo ACTIVITY on mitmekesine ja ökonoomne matkaauto peredele ning spontaansete puhkusetegevuste jaoks. Tänu praktilisele ülestõstetav katusele ja kolmekohalisele istmele, mida saab kasutada comfort asemena, on kohe olemas kuni viis mugavat magamiskohta. Maksimaalse seisukõrgusega 2350 mm, pööratavate comfort istmetega ees ja klapplauaga on teil mugav koht piknike jaoks alati käepärast. Sama mitmekesised on ka Marco Polo ACTIVITY veovariandid. Seda on nii tagasilla- kui ka nelikveoga. Ja ka igapäevaste sõitude ajal on teile kasuks selle sõiduki pööramisvõime ja sobivus tavapärastesse garaažidesse, mille kõrgus on alla 2 meetri.

Eelised.

Magamine ja lõõgastumine.

Mugavad magamiskohad kuni 5 inimesele.

Ükskõik kas reisimisel, puhkusel või igapäevastes tegevustes on Marco Polo ACTIVITYl lühikeste või pikkade puhkepauside jaoks olemas kuni 5 magamiskohta. Ülestõstetava katuse all asub ruumikas, meeldiv magamisase kahele. Eriti ergonoomilised on punktelastsed vedruelemendid vahtmadratsi all. All moodustub kolmekohalisel istmel koos voodipikendusega suur, tasane magamisase kuni kolmele inimesele. Lisavarustuses olev tumendatud klaas tagaosas kaitseb uudishimulike pilkude ja ereda valguse eest.

Kõik meeldivaks puhkuseks.

  • Katuseosa magamisase 2 inimesele (2,05 m × 1,13 m, üldkoormus u 200 kg) ja kaitsevõrk
  • Katuseosa magamisaseme kvaliteetsed ergonoomilised punktelastsete vedruelementidega vahtmadratsid ja väga hea õhutus mugavaks magamiseks
  • Kolmekohaline iste voodipikendusega comfort asemena kuni 3 inimesele (1,93 m × 1,35 m)
  • Elektriliselt seadistatavad aknad tagaosas täiendavaks õhutuseks
  • Pimenduskardinad nii tagaosas kui ka ees, millega saab salongi pimedaks muuta
  • Ümberringi soojusisolatsiooniga klaas, soovi korral tagaosas tumendatud klaas

Multifunktsionaalne eluruum.

Sobib suurepäraselt vaheldusrikka elu jaoks.

Suured sihid või väikesed ringsõidud – Marco Polo ACTIVITYs leidub palju mitmel viisil kasutatavat ruumi mõlema jaoks. Juhi ja kaassõitja tahapoole pööratavate comfort istmetega tekib tagaosas ümber klapplaua mugav istumiskoht rühmale, et süüa, mängida või vestelda. Intelligentsed detailid, nagu kinnitatavad topsihoidikud ja elektriliselt avatavad aknad tagaosas, muudavad sõidukis viibimise meeldivaks. Ja ruumikasse pakiruumi mahub ükskõik kui palju pakke, spordivarustust või vabaajavahendeid.

Kõik, mida teel olles vajatakse.

  • Juhi ja kaassõitja pööratavad comfort istmed, mida saab sõidupauside ajal tagaosa poole pöörata. Nii tekib koos tagaistmega mõnus istumisrühm.
  • Klapplaud, tänu siinisüsteemile hõlpsalt liigutatav, 2 klapitava lauaplaadiga. Kui lauda ei kasutata, võib selle lihtsalt lauajalgade vahele kokku klappida.
  • Kolmekohalise istme voodipikendusega comfort asemena saab väheste liigutustega klappida magamisasemeks, mis annab laadimisruumi pikendamise võimaluse ning mida saab juhtsiinide süsteemil hõlpsalt liigutada.
  • 2 sahtlit kolmekohalise istme kui comfort aseme all, milles saab hoida näiteks tekke.

Lorem Ipsum