Marco Polo ACTIVITY | Mercedes-Benz sõidukelamu
Marco Polo ACTIVITY

Marco Polo ACTIVITY. Üksikreisija.

Make your Move.

Konfigureeri

Kõigepealt vaba aeg. Seejärel nauding.

Mitmekesine ja ökonoomne sõidukelamu.

Argipäev lõpeb, puhkus algab! Marco Polo ACTIVITY on mitmekesine ja ökonoomne matkaauto peredele ning spontaansete puhkusetegevuste jaoks. Tänu praktilisele ülestõstetav katusele ja kolmekohalisele istmele, mida saab kasutada comfort asemena, on kohe olemas kuni viis mugavat magamiskohta. Maksimaalse seisukõrgusega 2350 mm, pööratavate comfort istmetega ees ja klapplauaga on teil mugav koht piknike jaoks alati käepärast. Sama mitmekesised on ka Marco Polo ACTIVITY veovariandid. Seda on nii tagasilla- kui ka nelikveoga. Ja ka igapäevaste sõitude ajal on teile kasuks selle sõiduki pööramisvõime ja sobivus tavapärastesse garaažidesse, mille kõrgus on alla 2 meetri.

Toob teie seiklusesse veelgi enam stiili.  

Erimudelite seeria ArtVenture.

Võtke endale vabadus ja nautige seiklusi uues erimudelis ArtVenture. Tänu kolmele valitavale sõiduki külgede mustrile – kõik suursuguse mati musta värvi ja akvamariinivärvi kontrastosadega – ning samuti akvamariinivärvi kaitsekummiga reisite alati individuaalse stiiliga. Lisaks on erimudeli ArtVenture ülestõstetaval katusel suur eesmine aken. Sellele lisandub täiendav disaini- ja mugavusvarustus nagu EASY-PACKi tagaluuk. Olgu see Marco Polo, Marco Polo HORIZON või Marco Polo ACTIVITY – selle erimudeliga on teil alati kaasas oma individuaalne kostüüm.

Metallikvärvid

Erimudel on saadaval värvides grafiithall metallik, seleniithall metallik ja mäekristallvalge metallik.  

Värviline kaitsekumm  

Dekoratsiooniga sobivalt on kaitsekumm akvamariinivärvi.  

Suursugune dekoratsioon  

Sõiduki külgedele on saadaval kolm valikulist mustrit – kõik mati musta värvi ja akvamariinivärvi kontrastosadega.

Suur eesmine aken ülestõstetaval katusel

Suur eesmine aken laseb ülestõstetava katuse alla palju värsket õhku.  

Muu disaini- ja mugavusvarustus, valikuline

Erimudeli varustuse kõrgpunktide hulka kuuluvad elektriliselt avatav EASY-PACKi tagaluuk ja kööginurga alumise ääre taustavalgustus.  

[*] Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku spetsiifilise CO₂-emissiooni kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO2-emissiooni ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebilehel.