Concept EQT

Concept EQT – uue mudeliklassi teerajaja peredele ja aktiivselt vaba aega veetvatele eraklientidele

23.04.2021

Concept EQT digitaalne esmaesitlus toimub esmaspäeval, 10. mail kell 12.00 (Eesti aja järgi) Mercedes me Media lehel. See ideeauto on väikebusside segmendis uue T-klassi eelkäija.

Videoklipp legendaarse profirulataja Tony Hawkiga jõuab veebi vahendusel samal ajal mitmesse sotsiaalmeediakanalisse ja annab üllatusi täis ülevaate tulevasest pere- ja vabaajaautost. Lisaks tutvustavad Mercedes-Benz Group AG disainidirektor Gorden Wagener ja Mercedes-Benz Vansi juht Marcus Breitschwerdt EQT ideeauto olulisi detaile ning heidavad valgust väikebusside segmendi elektrilisse tulevikku. Digitaalne esmaesitlus ja arvukad muud alla laaditavad meediamaterjalid on leitavad veebilehelt https://media.mercedes-benz.com/concepteqt.

 

Tootmislähedases faasis olev Concept EQT annab võimaluse saada aimu tulevase T-klassi elektrilisest versioonist. Selle verivärskelt arendatud väikebussiga toob Mercedes-Benz V-klassi eduloo ja kvaliteedi kompaktsete väikebusside segmenti. EQT ühendab ruumika ja mitmekesise sõitjateruumi atraktiivse disaini ja Mercedese kaubamärgiks olevate kõrgete mugavuse, ühilduvuse, väärtuse ja turvalisuse standarditega.

 

Mercedes-Benzi disainifilosoofia „Sensual Purity“ põhielemendid on emotsioon ja intelligentsus. Seda vastandust kasutades loob EQT väikebusside segmendis uued standardid. Selle esimese premium-klassi väikebussiga laiendab Mercedes-Benz oma eraklientidele suunatud väikebusside portfelli, pakkudes peredele ja aktiivselt vaba aega veetvatele eraklientidele atraktiivset sõidukit Mercedes-Benzi maailma sisenemiseks.