Uus T-klass

Kompaktne linnakaubik perele, vaba aja aktiivseks veetmiseks ja tööks

28.07.2020

Mercedes-Benz Vans pakub nii väikeseid, keskmõõdus kui ka suuri kaubikuid, vastates klientide erinevatele soovidele. Nüüd tuuakse turule väike kaubikuplatvorm, millel põhinev uus auto on kohandatud sobivaks nii peredele kui ka kõigile neile, kes naudivad vaba aja aktiivset veetmist. Nagu ka keskmõõdus kaubikute segmendis kindla positsiooni saavutanud V-klassi, pakub Mercedes-Benz Vans ka uut kompaktset mudelit erakasutusse. Uue mudeli tähistuseks saab T-klass ning see jõuab müügile 2022. aasta esimeses pooles.

Selgelt Mercedes-Benzi perekonna liige

Kuigi T-klass on täiesti uus mudel ega põhine ühelgi senisel Mercedes-Benzil, on esimesest pilgust selge, et see kuulub Mercedes-Benzi perekonda. Sellelt leiab kõik kolmeharulist tähte kandvale margile omased jooned muu hulgas nii disaini, esinduslikkuse, ohutuse kui ka ühenduvusvõimaluste osas.

Uus klass, uus kontseptsioon

Uue Mercedes-Benz T-klassi peamine sihtgrupp on eraisikutest kliendid. „T” tähistab Mercedes-Benzi puhul efektiivset ruumikasutust ning sobib seetõttu suurepäraselt kompaktse perekaubiku mudelinimeks.

Mercedes-Benz T-klass on väga ruumikas ning sobib tänu sellele väga erinevaks otstarbeks, muu hulgas jagamismajanduses reisijate sõidutamiseks – mugavuses kompromisse tegemata.

Mercedes-Benz Vans väikekaubikute segmendis

Mercedes-Benz Vans on väikekaubikute segmendis esindatud olnud alates 2012. aastast tarbesõidukina positsioneeritud Citaniga. Eelmise aasta augustis teatati, et Citan saab järglase, millest hakatakse pakkuma ka elektrilist versiooni. Samale platvormi valmib kaks uut sõidukit: ärikliendile mõeldud kompromissivaba Mercedes-Benz Citan ja peamiselt erakliendile suunatud Mercedes-Benz T-klass.

Uus T-klass ja Citan luuakse koostöös Renault-Nissan-Mitsubishiga.

 

 

Meediakontaktid:

Ingeborg Schulenburg-Gärtner, +49 (0) 160 86 70 044, ingeborg.gaertner@mercedes-benz.com

Silke Walters, +49 (0) 176 30 90 93 08, silke.walters@mercedes-benz.com