Kampaaniad

Kampaaniad

Avarda oma ootusi. Mugavusvarustusega Mercedes-Benz V-klass.

Mercedes-Benz V-klassiga jõuad kohale kõige suursugusemalt. Koos Sinule tähtsate inimeste ja vajalike asjadega. Ruumika V-klassi esmaklassilises varustuspaketis sisalduvad kõige kaasaegsemad sõiduabi- ja mugavuslahendused.


Atraktiivse kampaaniapakkumisega V-klassid leiad Vehost!

Legendiks loodud. Mercedes-Benz Sprinter.

Sprinter ühendab säästliku kütusekulu ja intelligentse funktsionaalsuse igakülgselt ökonoomseks ja kvaliteetseks transpordilahenduseks.

Legendaarne kaubik nüüd saadaval atraktiivse hinna ja rikkaliku varustusega. Valmis, et pakkuda sobilik lahendus igaks väljakutseks.

T-klass First Edition erimudel

Ruumi perele, ruumi eluks. Mugavad istmed ja laialt avanevad lükanduksed pakuvad ruumi ja paindlikkust, et igast päevast maksimumi võtta. Progressiivne disain koos nutikate ühenduvusfunktsioonide ja suurepärase turvalisusega toovad teieni elu päikselisema poole. 

Uue T-klassi First Edition rikkaliku varustusega erimudelid nüüd saadaval hinnaga 34 735 €.

Uus energia Sinu ärile. Uued Mercedes-Benz elektrikaubikud.

Mercedes-Benz on oma pühendumuse suunanud elektrikaubikutele, et anda lisaenergiat Sinu ärile ja kindlustada jätkusuutlik tulevik. Nüüd on lisaks EQV ja eVito Tourerile valikus ka eSprinter ja eVito kaubik. Terviklik elektrikaubikute palett, et leiaksid oma vajadustele kõige sobivama lahenduse. Ikka keskkonnasäästlikult ja usaldusväärselt: 5-aastase täisgarantii ja tasuta hoolduspaketiga ning 8 aastat või 160 000 km akugarantiiga.