Mercedes-Benz Premium Solutions

Mercedes-Benz Premium Solutions

Mercedes-Benz Premium Solutions. Rohkem kui lihtsalt sõiduk.

 

Professionaalina peate iga päev andma endast parima. Miks mitte nõuda parimat ka oma tööriistade, sõiduki ja teenuste osas? Mercedes-Benz Premium Solutions on professionaalidele mõeldud teenuspakett, mille missiooniks on tagada, et teie käsutuses on praegu ja ka tulevikus parimad võimalikud teenused. Lühidalt öeldes on selle ülesanne tagada teie ettevõtte turvalisus ja sujuv toimimine. Alates õige sõiduki valimisest ja kasutuselevõtust kuni teeninduse ja hoolduseni võite olla kindel, et valides Mercedes-Benzi, saate alati rohkem kui lihtsalt sõiduki.

Edu järgib õigeid valikuid.

Premium Solutions sisaldab:

 

Lai mudelivalik

Sprinter, Vito, Citan, V- ja X-klass: Mercedes-Benzi valikus on igaks otstarbeks sobiv sõiduk, mis on täpselt teie vajadustele kohandatud. Ainuüksi Sprinter puhul on saadaval rohkem kui 1700 erinevat sõidukilahendust.

Ostunõustamine

Professionaalilt professionaalile. Teame ettevõtjate väljakutseid ja vajadusi ning leiame alati mõistliku terviklahenduse sõiduki kogu elutsükli jaoks. Näitena hoolduslepingud, mis aitavad vältida ootamatuid hoolduskulusid, makstes hoolduse eest igakuiste osamaksetena.

Lai teenindusvõrk

Teie sõiduki pikaajalise töökindluse eest hoolitsevad Veho AS autoriseeritud margiesindused pea kõikides Eesti suuremates linnades. Veho AS teeninduskeskustest leiate kõige kaasaegsema tehnoloogia ning teie sõidukit hooldavad sertifitseeritud töötajad, kes täiendavad end pidevalt valmistajatehase poolt ettenähtud koolitustel.

Kiire varuosade tarne

Veho AS varuosade logistikasüsteem on oma valdkonna üks operatiivsemaid. Õige varuosa kasutamine tagab teie turvalisuse, pikendab sõiduki kasutusiga ja tagab sellele kõrge järelturuväärtuse. Veho AS logistikasüsteem tagab margivaruosade operatiivse liikumise ning kasutab selleks Tallinnas ja Pärnus asuvaid jaotusladusid, samuti on kõikides Veho esindustes kohapeal regulaarhoolduste ja sagedamini esinevate remonttööde läbiviimiseks vajalikud osad ja tarvikud. Igapäevaselt tagavad varuosade kiire jõudmise meie esindustesse kaks Veho AS varuosaveokit.

Service 24h

Teie teenistuses on ööpäevaringne autoabiteenus Mercedes-Benz Service 24h ehk tehniline abi teel juhtuva rikke korral. Üle Euroopa tagavad selle teenuse kiire toimimise 3500 volitatud Mercedes-Benz töökoda, mis on ühendatud oma asukohamaade tsentraalsete hädaabikeskustega ning sestap tagavad abi kõige kiirema kohalejõudmise. Professionaalne tehniline abi on garanteeritud nii kodu-kui välismaal teist vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Lisagarantiipakett MobiloVan

MobiloVan on Vito, Citan ja Sprinteri omanikele mõeldud mobiilsusgarantii pakett, mis tagab uue sõiduki kahe esimese kasutusaasta jooksul tasuta autoabi ja mobiilsuslahendused teel juhtuva tehnilise rikke või käivitusprobleemide korral, aga ka üle kahe normtunni kestva garantiiremondi puhul. Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON, kehtib Mercedes-Benz Mobilo.