Originaalvaruosad vs. võltsing | Mercedes-Benz
Mercedes-Benzi originaalvaruosad versus plagiaadid

Teie turvalisuse nimel: originaalvaruosad vs. võltsingud.

Liba-Elvis. Tõsiselt naljakas. Võltsitud varuosa. Üldse mitte naljakas.

Võltsitud varuosad on ohutusrisk.

Toodete võltsijad keskenduvad aina enam sõidukite varuosade võltsimisele. Üha rohkem tehakse järele selliseid ohutuse seisukohast olulisi osi nagu piduriklotsid, esiklaasid, vedrustussüsteemi osad või filtrid.

Võltsitud tooted on sageli petlikult realistlikud ning neid müüakse üldse mitte soodsama hinnaga. Mercedes-Benz Group AG kutsus kokku kaubamärgi kaitse erimeeskonna, et võltsijate elu võimalikult kibedaks teha. Selle põhjuseks oli see, et erinevalt võltsitud kelladest või kallite kaubamärkide käekottidest ei kahjusta võltsitud varuosad mitte üksnes kaubamärgi omaniku mainet, vaid seavad ohtu ka Teie turvalisuse.

Petlikult tõeline.

Esmapilgul võib võltsitud piduriketta ja Mercedes-Benz originaalvaruosa vahel raske vahet teha – ja see võib olla väga ohtlik. Mercedes-Benz Group AG viib korrapäraselt läbi katsetusi, et võrrelda võltsinguid Mercedes-Benz originaalvaruosadega. Tulemused on hirmutavad. Näiteks on võltsitud piduriklotsidega pidurdusteekond kuni 15 meetrit pikem ja võltsingu purunemine võib halvemal juhul põhjustada avarii. 

Kriminaalne pettus.

Tänapäeval seisab piraattoodete tootmise taga hiiglaslik kuritegelik tootmisharu, mis teeb majandusele tohutut kahju. Võltsijad ei maksa makse, nad ei hooli töötingimustest ja seavad originaalvaruosade tootjate töökohad ohtu. Klientide turvalisus on meie jaoks kindlalt esikohal.

Nii saate end kaitsta.

Võltsitud toodet on originaalosast väga raske eristada ja sageli ei aita isegi hind selgusele jõuda. Olge alati väga tähelepanelik, keda usaldada. 

  • Usaldage Mercedes-Benzi originaalvaruosade korral oma volitatud Mercedes-Benzi edasimüüjat või teenindust.
  • Olge ettevaatlik küsitavate toodete või kahtlaste pakkumiste suhtes. Plagiaate pakutakse sageli internetis. Ilmselged ja agressiivselt reklaamitavad kauplemispakkumised võivad olla sageli võltsingu tunnused.
  • Teavitage plagiaadijuhtudest Mercedes-Benz Group AG kaubamärgi kaitsemeeskonda. Nii aitate meil võidelda jätkuvalt tootevõltsingute vastu ning tagada endale ja teistele klientidele turvalisuse.

Kui peaksite võltsitud toote peale sattuma, teavitage meid e-postiaadressil dialog@mercedes-benz.com, märkides teemaks „Brand protection“ (kaubamärgi kaitse).

Täname teid koostöö eest!