Mercedes-Benz MobiloVan.

MobiloVan tarbesõidukitele

Kuni 30 aastat mobiilsust.

Mobiilsus on oluline ka tarbesõiduki puhul. Müügigarantii pakett MobiloVan on lisateenus Mercedes-Benzi kaubikutele ja mahtuniversaalidele, mis tagab mugavuse ja kindluse, et ka ootamatute juhtumite korral saate kiiresti abi pea kogu Euroopas.

MobiloVan kehtib automaatselt ilma läbisõidu piiranguta kahe esimese aasta jooksul arvates sõiduki esmaregistreerimisest või kasutusele võtmisest kõikidele uutele Mercedes-Benz sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni. Eelduseks on, et sõidukit on alati õigeaegselt ja täpses vastavuses valmistajatehase juhenditega hooldatud Mercedes-Benzi volitatud töökodades ning auto asub teenuse vajamise hetkel kehtivuspiirkonnas. MobiloVaniga on võimalik igal ajal uuesti liituda isegi siis, kui viimane hooldus jääb mõne aasta taha.

  1. Hooldusteenused

  2. Turvalisus

1

MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012.

Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.

Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON, kehtib Mercedes-Benz Mobilo.

Kehtivus Pikendus Taasliitumine

Alates esmasest registreerimisest 1.10.2012 kõigile Sprinteritele, Vitodele ja Citanidele.

kuni järgmise regulaarse hoolduseni Mercedes-Benzi hoolduspartneri juures.

võimalik igal ajal, kui hooldus on teostatud Mercedes-Benzi hoolduspartneri juures.

Peamine kehtivusaeg 2 aastat Hoolduse pikenemine hooldusest hoolduseni kuni 30 aastat alates esmasest registreerimisest
Tehniliste rikete ja töökodade külastamise korral garantiijuhul ja heast tahtest saate te kasu mitmetest mobiilsusteenustest. Tehniliste rikete korral saate te kasu mitmetest mobiilsusteenustest.

Me hoiame teid teel oma teenustega.

Millistele sõidukitele kehtib pikaajalike mobiilsusgarantii?

Mercedes-Benz MobiloVan kehtib ilma läbisõidupiiranguta kõigile Citanide, Sprinterite, Vitode ja Marco Polo ACTIVITY mudelitele1

  • esmase registreerimisega alates 01.10.2012,
  • mis on ostetud ja tarnitud Daimler AG või Mercedes-Benzi lepingulise ettevõtte kaudu kehtivusalal
  • ja kasutuselevõtu ajahetkel selles riigis lubatud ja kasutatav.
1

Pidage silmas kehtivad ühendusi. Nii ei kehti Mercedes-Benz MobiloVan näiteks hooletu sõidukäitumise korral. Detailse teabe saate meie volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartnerilt või sõiduki lisajuhendist. Mercedes-Benz MobiloVan on praeguses versioonis mudelid, Sprinter, Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY on kehtiv. Kõik sõidukid, mille esimene registreerimine alates 01.10.2012 MobiloVan on esialgu kehtib 2 aastat koos ei ole teenuse pad, ja on uuendatud pärast seda, hooldus volitatud Mercedes-Benz Service Partner, mis on kuni 30 aastat. Mudelid V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORISONT, kasu Mercedes-Benz Mobilo praeguses versioonis on kehtiv.

Teenused Tehniliste rikete korral Teendinduse külastamine garantiikorras ja heast tahtest
(> 2 töötundi)1
  2 aastat alates esmasest registreerimisest, seejärel hooldusest hoolduseni kuni 30 aastat Esmane registreerimine
Sõidukulud tehniku väljasõiduks rikkekohta ja rikkekohalt.   x  
Kohapealne abi pisiremondi korral kuni 150 eurot koos käibemaksuga (lisamaterjalikulu rehvide, akude, võtmete, käitusvedelike ja kuluvmaterjalide eest on kulude hüvitamisel välja arvatud). x  
Pukseerimine lähima volitatud Mercedes-Benzi hoolduspartneri juurde x  
Takso/sõiduteenuse/ühistranspordi kasutus kuni 75 euroni koos käibemaksuga rikkekohast või kui sõiduk tuleb teenindusse jätta.
x x
Sõiduki kohaletoomisteenus 50 km raadiuses teie volitatud Mercedes-Benzi hoolduspartnerist. x x2
Asendusauto remondi kestuseks (kuni 3 tööpäeva). See toimub tavapäraste tingimuste kohaselt (nt rendiauto riski omaosalus). Asendussõiduki tüüp oleneb sellest, mis on saadaval. Ei hüvitata muid kulusid, nagu teenindusvedelikud. x x3
Lennureis/rongireis edasi-tagasi kuni 400 eurot inimese kohta (koos käibemaksuga) teile ja teie kaasreisijatele. x  
Hotellituba koos hommikusöögiga remondi kestuse ajaks kuni kolm ööpäeva ja kuni 400 eurot inimese kohta teile ja teie kaasreisijatele. x  
 
1

Kehtib üle kahe tunni kestvatele remonditöödele, mis tehakse uue sõiduki garantii, defektide eest vastutamise või lisagarantii korras. Võtke õigeaegselt ühendust oma volitatud Mercedes-Benzi teenindusega, et teie mobiilsust saaks planeerida ajaks, mil teie sõiduk on töökojas.

2

Koos sõiduki äratoomisteenusega.

3

Alternatiiv teiste mobiilsusteenusele.

Mercedes-Benz MobiloVan ei peatu piiri peal.

Piiritult mobiilne nii Euroopa-siseselt kui ka väljaspool.

Mercedes-Benz toimib tänu kõige tihedamale võrgustikule Euroopas. Umbes 3000 volitatud Mercedes-Benzi hoolduspartnerit aitavad teil igal ajal turvaliselt edasi - professionaalsed ja ööpäevaringselt teie jaoks olemas.  

Euroopas on teil võimalik tellida Mercedes-Benz MobiloVani teenuseid pea kõikjal.1, 2

1

Ei kehti meretagustes osakondades ja -territooriumitel.

2

MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012.

Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.

Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON, kehtib Mercedes-Benz Mobilo.

Albaania Kreeka Rootsi
Andorra Küpros Rumeenia
Austria Leedu Saksamaa
Belgia Liechtenstein Serbia
Bosnia ja Hertsegoviina Luksemburg Slovakkia
Bulgaaria Läti Sloveenia
Eesti Makedoonia Soome
Gibraltar Malta Suurbritannia
Hispaania Moldova Šveits
Holland Monako Taani
Horvaatia Montenegro Tšehhi
Iirimaa Norra Türgi1
Island Poola Ukraina
Itaalia
Portugal Ungari
Kosovo Prantsusmaa  
 
1

Kehtib alates esmasest registreerimisest 01.09.2013.

Lorem Ipsum