MobiloVan eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benz MobiloVan

Mercedes-Benz MobiloVan

MobiloVan tarbesõidukitele

Kuni 30 aastat mobiilsust.

Mobiilsus on oluline ka tarbesõiduki puhul. Müügigarantii pakett MobiloVan on lisateenus Mercedes-Benzi kaubikutele ja mahtuniversaalidele, mis tagab mugavuse ja kindluse, et ka ootamatute juhtumite korral saate kiiresti abi pea kogu Euroopas.

MobiloVan kehtib automaatselt ilma läbisõidu piiranguta kahe esimese aasta jooksul arvates sõiduki esmaregistreerimisest või kasutusele võtmisest kõikidele uutele Mercedes-Benz sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni. Eelduseks on, et sõidukit on alati õigeaegselt ja täpses vastavuses valmistajatehase juhenditega hooldatud Mercedes-Benzi volitatud töökodades ning auto asub teenuse vajamise hetkel kehtivuspiirkonnas. MobiloVaniga on võimalik igal ajal uuesti liituda isegi siis, kui viimane hooldus jääb mõne aasta taha.

  1. Hooldusteenused

  2. Turvalisus

1

MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012.

Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.

Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON kehtib Mercedes-Benz Mobilo.

Kehtivus Pikendus Taasliitumine

Alates esmasest registreerimisest 1.10.2012 kõigile Sprinteritele, Vitodele ja Citanidele.

kuni järgmise regulaarse hoolduseni Mercedes-Benzi hoolduspartneri juures.

võimalik igal ajal, kui hooldus on teostatud Mercedes-Benzi hoolduspartneri juures.

Peamine kehtivusaeg 2 aastat Hoolduse pikenemine hooldusest hoolduseni kuni 30 aastat alates esmasest registreerimisest
Tehniliste rikete ja töökodade külastamise korral garantiijuhul ja heast tahtest saate te kasu mitmetest mobiilsusteenustest. Tehniliste rikete korral saate te kasu mitmetest mobiilsusteenustest.

Nende teenustega olete liikumises.

Millistele sõidukitele kehtib mobiilsusgarantii?

Mercedes-Benz MobiloVan kehtib ilma läbisõidupiiranguta kõigile Citanide, Sprinterite, Vitode ja Marco Polo ACTIVITY mudelitele1

  • esmase registreerimisega alates 01.10.2012,
  • mis on ostetud ja tarnitud Mercedes-Benz Group AG või Mercedes-Benzi lepingulise ettevõtte kaudu kehtivusalal
  • ja kasutuselevõtu ajahetkel selles riigis lubatud ja kasutatav.
1

Pidage silmas kehtivad ühendusi. Nii ei kehti Mercedes-Benz MobiloVan näiteks hooletu sõidukäitumise korral. Detailse teabe saate meie volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartnerilt või sõiduki lisajuhendist. Mercedes-Benz MobiloVan on praeguses versioonis kehtiv mudelitele Sprinter, Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY. Kõikidele sõidukitele, mille esmane registreerimine on hiljem kui 01.10.2012, kehtib MobiloVan esialgu 2 aastat ilma teenusepakkumiseta ja seejärel uuendatakse seda iga hooldusega volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartneri juures kuni 30 aastani. Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON kehtib Mercedes-Benz Mobilo praeguses ajakohases versioonis.

  Teenused tehniliste rikete korral Töökoja külastamine garantiijuhul ja kaubandusliku žestina
(> 2 töötundi)1
    2 aastat alates esmasest registreerimisest, seejärel hooldusest hoolduseni kuni 30 aastat Esmane registreerimine
  Sõidukulud tehniku väljasõiduks rikkekohale ja rikkekohalt ärasõiduks. x  
  Kohapealne abi pisiremondi korral kuni 150 eurot koos käibemaksuga (lisamaterjalikulu rehvide, akude, võtmete, käitusvedelike ja kulumaterjalide eest on kulude hüvitamisel välja arvatud). x  
Pukseerimine järgmise volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartneri juurde. x  
Rikete korral või teeninduse ajaks takso / juhiteenuse / lähiliinide ühistranspordi kompensatsioon kuni 75€ (sh käibemaks). x x
Sõidukite kohaletoimetamine 50 km raadiuses teie volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartnerist. x x2
Asendussõiduk remonditööde ajaks, kuni 3 tööpäeva. See toimub tavapäraste tingimuste kohaselt (nt rendiauto riski omaosalus). Asendussõiduki tüüp oleneb sellest, mis on saadaval. Ei hüvitata muid kulusid, nagu käitusvedelikud. x x3
  Lennureis/rongireis/bussireis edasi-tagasi kuni 400 eurot inimese kohta (koos käibemaksuga) eile ja teie kaasreisijale. x  
  Hotellituba koos hommikusöögiga remondi kestuse ajaks kuni kolm ööpäeva ja kuni 400 eurot inimese kohta teile ja teie kaasreisijale. x  
 
1

Kehtib üle kahe tunni kestvatele remonditöödele, mis tehakse uue sõiduki garantii, defektide eest vastutamise või lisagarantii korras. Võtke õigeaegselt ühendust oma volitatud Mercedes-Benzi teenindusega, et teie mobiilsust saaks planeerida ajaks, mil teie sõiduk on töökojas.

2

Koos sõiduki äratoomisteenusega.

3

Alternatiiv teiste mobiilsusteenusele.

Mercedes-Benz MobiloVan ei peatu piiride ees.

Piiritult mobiilne nii Euroopa-siseselt kui ka väljaspool.

Mercedes-Benz toimib tänu kõige tihedamale võrgustikule Euroopas. Umbes 3000 volitatud Mercedes-Benzi hoolduspartnerit aitavad teil igal ajal turvaliselt edasi - professionaalsed ja ööpäevaringselt teie jaoks olemas.  

Euroopas on teil võimalik tellida Mercedes-Benz MobiloVani teenuseid pea kõikjal.1, 2

1

Ei kehti meretagustes osakondades ja -territooriumitel.

2

MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012.

Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.

Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON kehtib Mercedes-Benz Mobilo.

Albaania Kreeka Rootsi
Andorra Küpros Rumeenia
Austria Leedu Saksamaa
Belgia Liechtenstein Serbia
Bosnia ja Hertsegoviina Luksemburg Slovakkia
Bulgaaria Läti Sloveenia
Eesti Makedoonia Soome
Gibraltar Malta Suurbritannia
Hispaania Moldova Šveits
Holland Monako Taani
Horvaatia Montenegro Tšehhi
Iirimaa Norra Türgi1
Island Poola Ukraina
Itaalia
Portugal Ungari
Kosovo Prantsusmaa  
 
1

Kehtib alates esmasest registreerimisest 01.09.2013.