Päästekleebis eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benzi päästekleebis

Kui iga sekund loeb: päästekleebis.

QR-koodi abil sobiva päästekaardini.

 

Pärast õnnetust loeb sõitjate päästmisel iga sekund. Seetõttu on Mercedes-Benz Group AG esimese sõidukitootjana avastanud väikse, kuid tõhusa uuenduse, et anda päästetöötajatele kiiret ja turvalisuspõhist teavet õnnetuskohast: QR-koodiga päästekleebise.

QR-koodi skaneerimisel nutitelefoni või tahvelarvuti abil kuvatakse sõiduki kehtivat päästekaarti1. Nii saavad päästetöötajad kohe näha, kus asuvad turvapadjad, aku, paagid, elektrijuhtmed, survesilindrid ja päästmiseks kriitilised komponendid. Päästetöötajatel on õnnetuskohal selle lihtsa, kuid tähtsa uuenduse tõttu oluline eelis ajaga võistlemisel. Tänu QR-koodile saavad nad kiireminii reageerida ja hädaolukorras võib aidata see kleebis elusid päästa.

Päästekleebise võib lihtsalt lisada ka vanematele kaubikutele alates väljalaskeaastast 1996 teie Mercedes-Benzi partneri juures.

1

Eeldus: olemasolev internetiühendus.

"Igal sõidukil on teatud piirkonnad, kuhu me ei tohi lõigata, et sõidukis viibijaid või end mitte seada. Seetõttu tuleb seda eluliselt olulist teavet otsida väljastpoolt. Kohapeal säästame me nii väärtuslikku aega. Sageli loeb iga sekund ja igasugune abi on väärtuslik."

- Tuletõrjuja Oliver H. Mercedes-Benziga uue päästekleebise kohta.