Service24 eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Service24h

Ööpäevaringne: Mercedes-Benz Service24h.

Me toome teid nii päeval kui ka ööl kursile tagasi.

Isiklik sõiduk tähendab vabadust ja sõidurõõmu, Mercedes-Benzi kaubamärk aga lisaks sajaprotsendilist kindlustunnet selles, et kui tehnika peaks siiski alt vedama, saabub abi kiiresti - seda nii öösel kui päeval.

Oleme Teie jaoks alati olemas.

Tasuta numbril 00 800 3 777 77771 ja tasulisel numbril +372 88 01 588 oleme me ööpäevaringselt ja aasta läbi üle kogu Euroopa kättesaadavad (alternatiivselt MB Contacti kaudu2 teie raadio aadressiraamatus). Mercedes-Benzi hooldustehnik aitab teid ja paneb teie sõiduki enamikul juhtudest juba rikkekohas tööle.

2022. aastal tähistab Service24h oma 50. juubelit!

 

Mercedes-Benz Mobilo.

Standardne Mercedes-Benz Mobilo3 mobiilsuslahendus tagab teie mobiilsuse ka siis, kui teie Mercedes-Benzi sõiduk edasi enam sõita ei saa. Tehniliste rikete, väikeste õnnetuste (näiteks võtmete kaotus), õnnetuste, vandalismi ja osade varastamise korral saate peaaegu üle kogu Euroopa kiiret ja usaldusväärset kohapealset abi - tasuta ja ööpäevaringselt.

Rohkem teavet Mercedes-Benz Mobilo kohta

1

Eesti piires tasuta. Mobiilsidevõrkudest tehtavate kõnede eest võidakse küsida tasu. Ühinemata Euroopa riikides: +49 (0)69 95 30 72 77. (tasustatakse lauatelefonitariifi kohaselt).

2

Eeldus: raadio on tehases ühendatud töövalmis mobiiltelefoniga. Lisandub vaid mobiilioperaatori tasu.

3

Mercedes-Benz Mobilo kehtib kõikidele sõiduautodele, mis on esmaselt registreeritud alates 01.04.2008 (V-klassi, X-klassi, Marco Polo, ja Marco Polo HORIZON mudelitele esmaregistreerimisega alates 01.01.2012). Mobilo kehtib uuele sõidukile vaikimisi 2 aastat ja seejärel uuendatakse seda iga hooldusega volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartneri juures kuni 30 aastani. Mercedes-Benz MobiloVani teenused kehtivad mudelitele Sprinter, Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY.