Service24 eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Service24h

Ööpäevaringne: Mercedes-Benz Service24h.

Me toome teid nii päeval kui ka ööl kursile tagasi.

Isiklik sõiduk tähendab vabadust ja sõidurõõmu, Mercedes-Benzi kaubamärk aga lisaks sajaprotsendilist kindlustunnet selles, et kui tehnika peaks siiski alt vedama, saabub abi kiiresti - seda nii öösel kui päeval.

Oleme Teie jaoks alati olemas.

Tasuta numbril 00 800 3 777 7771 ja tasulisel numbril +372 88 01 588 oleme me ööpäevaringselt ja aasta läbi üle kogu Euroopa kättesaadavad (alternatiivselt MB Contacti kaudu2 teie raadio aadressiraamatus). Mercedes-Benzi hooldustehnik aitab teid ja paneb teie sõiduki enamikul juhtudest juba rikkekohas tööle.

Mercedes-Benz Mobilo.

Standardne Mercedes-Benz Mobilo3 mobiilsuslahendus tagab teie mobiilsuse ka siis, kui teie Mercedes-Benzi sõiduk edasi enam sõita ei saa. Tehniliste rikete, väikeste õnnetuste (näiteks võtmete kaotus), õnnetuste, vandalismi ja osade varastamise korral saate peaaegu üle kogu Euroopa kiiret ja usaldusväärset kohapealset abi - tasuta ja ööpäevaringselt.

1

Tasuta. Juhul, Kõned mobiilside võrgud, võib tekkida eest. Mitte-seotud Euroopa riikides: +49 (0)69 95 30 72 77.

2

Eeldus: Raadio tehasest telefon on ühendatud valmis töötama liikuva. Lisandub vaid mobiilioperaatori tasu.

3

Mercedes-Benz Mobilo kehtib hetkel V-klassi, X-klassi, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON mudelitele. Mobilo kehtib kõikidele sõidukitele, mis on esmaselt registreeritud alates 1. jaanuarist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse kehtivat Mobilot Mercedes-Benzi autoteeninduses teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni. Mercedes-Benz MobiloVan teenused kehtivad Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY sõidukitele.

Lorem Ipsum