ServiceCare ExtendedWarranty + Maintenance eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benz ServiceCare ExtendedWarranty + Maintenance

Mercedes-Benz ServiceCare ExtendedWarranty + Maintenance.

Mercedes-Benz ServiceCare ExtendedWarranty + Maintenance.

Rohkem hooldust väiksemate kulude eest.

Siin on kombineeritud toodete ExtendedWarranty ja Maintenance eelised - võimaliku väikse krediidiriskiga ja piiramatu mobiilsusega. Nii saate kasu lisaks soodsamate tingimuste korral lisateenustest võrreldes ühe teenuselepingu sõlmimisega. Ehk siis veelgi rohkem hooldust väiksemate kulude eest.

Mercedes-Benz ExtendedWarranty kombinatsioonis Maintenance’iga ülevaatlikult:

Teenused

Garantii pikendamine peaaegu kõigile osadele ja komponentidele (nt mootorile, ülekandele, elektrisüsteemile, telgedele ja kliimaseadmele). Lisaks kõik hooldused vastavalt ASSYSTile (aktiivne hooldussüsteem) või hoolduslehele Mercedes-Benzi raamil, kaasa arvatud varuosad ja õlid. Lepingut sisaldab Mercedes-Benz Mobilo1. Lepingut on võimalik sõlmida igal ajal esimese 12 kuu jooksul pärast esmast registreerimist eeldusel, et hooldused on teostatud vastavalt hooldusvihikule ja tootja eeskirjadele. Hoolduste arv on vabalt valitav: kuni 2, 4 või 6

Kehtivusaeg

Kuni 5 aastat pärast esmast registreerimist.

Läbisõit

Kuni 300 000 km koguläbisõit.

1

Mercedes-Benz Mobilo kehtib hetkel V-klassi, X-klassi, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON mudelitele. Mobilo kehtib kõikidele sõidukitele, mis on esmaselt registreeritud alates 1. jaanuarist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse kehtivat Mobilot Mercedes-Benzi autoteeninduses teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni. Mercedes-Benz MobiloVan teenused kehtivad Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY sõidukitele.

Lorem Ipsum