Sprinter raamauto | Mercedes-Benz tarbesõiduk
Sprinteri raamauto

Kindel alus: Sprinteri raamauto.

Suunanäitaja, tõhus, usaldusväärne.

Konfigureeri

Suunanäitaja, tõhus, usaldusväärne.

Sprinteri raamauto pakub muljetavaldavat valikut: 3 sõidukipikkust, standardkabiin või topeltkabiin. Võrreldes tagasillaveoga sõidukitega on esisillaveoga sõidukitel madalam alghind ja suurem kandevõime. Juhid saavad kasu intelligentsest juhtimis- ja näidikukontseptsioonist ning samuti modulaarsest panipaigakontseptsioonist, mida saab täiuslikult sõiduki kasutusega kohandada, nagu ka multimeedia- ja abisüsteemide valikuid.

Silmapaistvad omadused.

 1. Toote kontseptsioon
 2. Ühenduvus
 3. Valdkonnapõhised lahendused
 4. Turvalisus
 5. Ökonoomsus
Ilus silmale, kuid veel tõhusam töö jaoks.

Uue Mercedes-Benz Sprinter raamauto välisdisain järgib Mercedes-Benzi disainifilosoofiat ja inspireerib isikupäraste ja emotsionaalsete pinnakatetega. Isikupärase, rõhutatult laia esiosa silmapaistvamad elemendid on kolme ribiga radiaatorivõre ja horisontaalse disainiga laternad. Ka juhiruum on läbinud uuenduse ning veetleb ühtmoodi oma disaini, tippkvaliteedi kui ka erakordse funktsionaalsusega. Näiteks intelligentse ümberseatavate panipaikade süsteemi ja KEYLESS-START võtmevaba käivitusega.

Standardkabiinis on kuni kolm kohta, kahe istmereaga topeltkabiinis võib sihtkohta sõita juba väike meeskond, mis koosneb kuni seitsmest inimesest. Lisaks saab valida paljude erikerede seast, mis tagavad tunnustatud kvaliteedi ja just teie erialale sobiva sõiduki. 

Vastavalt kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele on Sprinteri raamauto puhul võimalik valida esi-, taga- ja nelikveo1 vahel. Käiguvahetus toimub kas käsitsi 6-käigulise manuaalkäigukastiga2 või automaatselt 7G-TRONIC PLUS või omas segmendis esimese 9G-TRONIC3 automaatkäigukastiga.

Teie mobiilsus 4.0.

Selleks, et muuta tööd võimalikult ökonoomseks ja meeldivaks, on Sprinter’i jaoks soovi korral saadaval erinevad raadiod, multimeediasüsteemid ja ühenduvuslahendused. Vastavalt vajadusele on saadaval pakkumised alates raadio, Bluetooth®-i liidese ja valjuhääldiga nutitelefoni hoidikust kuni kõrge resolutsiooniga puutekraani ning kiire kõvaketta navigeerimisega multimeediasüsteemini koos 3D-kaartide ja nutitelefoni integreerimisfunktsiooniga4. Nende kasutamine on just selline nagu olema peab: lihtne. Multimeediasüsteeme saab kasutada näiteks kõrgresolutsiooniga puuteekraanilt või multifunktsionaalse rooliratta puutetundliku juhtnupuga. Kõik juht- ja näidikuelemendid on kergesti kättesaadavad ja loetavad.
Kuna tänapäeva töömaailma juurde kuuluvad digitaalsed lahendused, oleme varustanud Sprinteri integreeritud sidemooduliga, mis loob tehnilise aluse sõiduki püsiva internetiühenduse jaoks. See võimaldab praeguste ja tulevaste Mercedes PRO teenuste kasutamist. 

Kus on transporditöö, seal on ka Sprinter.

Sprinteri raamauto teeb palju võimalikuks: üksik- või topeltkabiin ja 3 sõiduki pikkust moodustavad muljetavaldavalt laia mudelivaliku. Nimetatut täiendavad veel neli mootorit, esi-, taga- ja nelikvedu, lugematu arv lisasid, erinevad vedrustused ja kerestajate-ümberehitajate pakutavad eriversioonid. See võimaldab konfigureerida kuni 5500kilose täismassiga sõiduki. Vajadusel saab vedada kuni 3500 kg kaaluvat haagist – selle puhul ulatub autorongi maksimaalne mass 8750 kiloni.

Enam kui 600 nimetuse lisavarustuse abil, mille hulka kuuluvad spetsiaalsed autoparkidele mõeldud lahendused ja eri tüüpi vedrustused, saab Sprinterit kohandada täpselt teie vajadustele vastavaks. Spetsiaalkasutusse mõeldud sõidukite jaoks on olemas Mercedes-Benz VanSolution terviklahendused, "Mercedes-Benz VanPartner" partnerprogrammi alusel valmistatakse tunnustatud kvaliteediga täiustatud ja ümberehitatud sõidukeid.
 

Kindlustab teie edutee.

Sprinter on algusest peale loodud silmas pidades turvalisust. Aluse paneb sellele tänu oma konstruktsioonile ja materjalide valikule erakordselt tugev ja stabiilne kere.

Turvalisust lisavad veelgi paljud juhiabisüsteemid. Sest isegi kõige kogenum juht võib sattuda olukordadesse, kus abi on tervitatav ja vajalik. Valikusse kuuluvad näiteks baasvarustusse kuuluvad külgtuule mõju vähendav Crosswind Assist, pidurdusassistent Active Brake Assist ja rajahoidik Lane Keeping Assist – viimsed kaks on baasvarustuses üle 3500kilose täismassiga sõidukitel. Kolm kaameralahendust – näiteks tagurduskaamera sisepeeglil, mis näitab ka 360° pilti – parandavad soovi korral niigi head nähtavust juhikohalt. Pimedas valgustavad lisavarustusse kuuluvad LED High Performance esituled teed heledalt ja kaugele.

Liiklusõnnetuse korral kaitsevad juhti baasvarustusse kuuluvad turvapadjad. Soovi korral on juhile ja kaassõitjale saadaval veel viis turvapatja.

Ökonoomne igas valdkonnas.

Sprinteri näol valite sõiduki, mis on oma ökonoomsust muljetavaldavalt tõestanud üle 20 aasta. Uus Sprinter jätkab edulugu, pakkudes juba tuntud kvaliteeti ja vastupidavust. Naudite ökonoomsust alates esimestest hetkedest: paljude konfigureerimisvõimalustega ja atraktiivse hinnaga esiveoliste sõidukite näol, mille puhul tellite ainult seda, mida tõesti vajate.

Kuna meile meeldib muuta head veelgi paremaks, oleme oma diiselmootoreid optimeerinud senisest säästlikumaks. Lisaks ökonoomsusele pakume eelistena 50 kg võrra kasvanud kandevõimet ja lisavarustusena 50-liitrist kütusepaaki5.

Sprinter ühendab madala kütusekulu ja intelligentse funktsionaalsuse, pakkudes igas mõttes ökonoomset transpordilahendust.

1

Nelikvedu on eeldatavasti saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

2

Baasvarustuse 6-käiguline manuaalkäigukast on koos OM642 V6 diiselmootoriga eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

3

Ainult koos esiveoga.

4

Nutitelefoni integreerimise süsteem on eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

5

50-liitrine kütusepaak on saadaval lisavarustusena esiveolisele mudelile. 

Sobib pea kõigile nõudmistele.

Sama mitmekülgne nagu kaubaveos.

Arvukad sõidukivariandid ja varustusvõimalused võimaldavad Sprinteri raamauto kohandada täpselt transpordiülesandele. Kui oluline on kandevõime, tuleks sõita kaaluvariandiga 5500 kg. Standardkabiinis mahuvad istuma kuni 3 inimest, topeltkabiinis võivad kasutuskohta sõita isegi kuni 7-liikmelised meeskonnad. Lisaks pakutakse kindlate tööülesannete jaoks mitmeid kvaliteetseid keretootja lahendusi.

Sprinteri raamautode valikuvõimaluste ülevaade:

 • 3 sõiduki pikkust: kompaktne, standardne ja pikk
 • 2 juhikabiini: standardne juhikabiin ja topeltkabiin
 • Saadaval lubatud kogumassiga 3000 kg, 3500 kg, 4100 kg ja 5000 kg, täiendavalt arvukad laadimise ja mahalaadimise variandid lubatud kogumassile kuni 5500 kg
 • Massivariandiga 5500 kg maksimaalne kandevõime enam kui 3000 kg
 • Saadaval esisilla-, tagasilla- ja nelikveoga

Teeb raske töö lihtsamaks.

Sprinteri raamauto
 • KEYLESS-START

  KEYLESS-START

  Lihtsalt käivitage mootor ühe nupuvajutusega: KEYLESS-START käivitusfunktsioon võimaldab mootorit käivitada lihtsalt vajutades Start-Stopp nuppu.
  Lisateave
 • Nutitelefoni juhtmevaba laadimispind

  Nutitelefoni juhtmevaba laadimispind

  Tänu keskkonsoolis olevale juhtmevabale laadimissüsteemile saab laadida mobiilseadmeid, mis toetavad Qi-standardit 1.2 või millele on võimalik seda paigaldada.
  Lisateave
 • Kliimaseade THERMOTRONIC

  Kliimaseade THERMOTRONIC

  Kliimaseade THERMOTRONIC reguleerib sõidu ajal automaatselt sisetemperatuuri, samuti juhikabiini õhuhulka ja õhujaotust.
  Lisateave
 • 10,25-tollise puuteekraaniga MBUX-multimeediumsüsteem

  10,25-tollise puuteekraaniga MBUX-multimeediumsüsteem

  MBUX-multimeediumsüsteem, millel on suure eraldusvõimega 26 cm (10,25-tolline) puuteekraan, pakub teile muu seas kiire kõvaketta navigeerimisega 3-D kaardikuva ja nutitelefoni integreerimist.
  Rohkem infot
 • Klappkaanega hoiulaegas vasakul ja paremal

  Klappkaanega hoiulaegas vasakul ja paremal

  Klappkaanega hoiulaekad armatuurlaua vasakul ja paremal äärel tagavad sõidul turvalise panipaiga tahvelarvutitele, dokumentidele, võtmetele, rahakottidele või teistele asjadele.
  Lisateave
 • Komfort-juhiiste

  Komfort-juhiiste

  Komfort-juhiistmel saab vastavalt nõudmistele reguleerida pikiasendit, kõrgust, kaldenurka ja istmepadja sügavust, mis tagavad mugava sõidu.
  Lisateave

Spetsiaalsed kerelahendused.

Et kaubik vastaks teie professionaalsetele nõudmistele.

Mercedes-Benz pakub teie tööspetsiifiliste vajaduste täitmiseks parimaid lahendusi. Aitame teid ja pakume teile kindlaid ning optimaalseid ümberehituslahendusi meie sertifitseeritud partnerite juurest. Nii olete igaks tööülesandeks parimal viisil varustatud.