Kindel alus: Sprinter raamauto.

Hind alates 27 990 eurot.

Konfiguraator

Suunanäitaja, tõhus, usaldusväärne.

Ääretult mitmekülgne, tänu millele leiate oma veovajadustele parima lahenduse: uus Sprinteri raamauto pakub oma kolme pikkuse ning standard- või topeltkabiiniga mitmekülgseid võimalusi. Selle mitmete sõiduki variantide ja varustuste hulgast leiate ökonoomseid baasmudeleid, aga ka täpselt tööülesannetele kohandatud laialdaselt varustatud sõidukeid.

Need on eelised, mis loevad: vastukaaluks tagaveolistele sõidukitele on uutel esiveolistel sõidukitel näiteks madalam alghind ja suurem kandevõime. Juhid saavad kasu intelligentsest juhtimis- ja näidikukontseptsioonist ning samuti modulaarsest mahalaadimiskontseptsioonist, mida saab täiuslikult sõiduki kasutusega kohandada, nagu ka multimeedia- ja abisüsteemide valikuid. Lisaks kõigele uuele säilitasime ka vana ja väärtusliku. Näiteks saab mitmeid hinnatud paigaldus- ja eemalduslahendusi ilma suurte muudatusteta edasi kasutada.

Sellega seab Sprinter tänu uuenduslikkusele ja enam kui 20-aastasele kogemusele uue tähise kui tuleviku suunda näitava, tõhusa ja usaldusväärse mobiilsuslahendusena, mis aitab teie ettevõttel edasi liikuda.

Eelised.

  1. Toote kontseptsioon
  2. Ühenduvus
  3. Valdkonnapõhised lahendused
  4. Turvalisus
  5. Ökonoomsus
Ilus silmale, kuid veel tõhusam töö jaoks.

Uue Mercedes-Benz Sprinter raamauto välisdisain järgib Mercedes-Benzi disainifilosoofiat ja inspireerib isikupäraste ja emotsionaalsete pinnakatetega. Isikupärase, rõhutatult laia esiosa silmapaistvamad elemendid on kolme ribiga radiaatorivõre ja horisontaalse disainiga laternad. Ka juhiruum on läbinud uuenduse ning veetleb ühtmoodi oma disaini, tippkvaliteedi kui ka erakordse funktsionaalsusega. Näiteks intelligentse ümberseatavate panipaikade süsteemi ja KEYLESS-START võtmevaba käivitusega.

Standardkabiinis on kuni kolm kohta, kahe istmereaga topeltkabiinis võib sihtkohta sõita juba väike meeskond, mis koosneb kuni seitsmest inimesest. Lisaks saab valida paljude erikerede seast, mis tagavad tunnustatud kvaliteedi ja just teie erialale sobiva sõiduki. 

Vastavalt kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele on Sprinteri raamauto puhul võimalik valida esi-, taga- ja nelikveo1 vahel. Käiguvahetus toimub kas käsitsi 6-käigulise manuaalkäigukastiga2 või automaatselt 7G-TRONIC PLUS või omas segmendis esimese 9G-TRONIC3 automaatkäigukastiga.

Teie mobiilsus 4.0.

Selleks, et muuta tööd võimalikult ökonoomseks ja meeldivaks, on Sprinter’i jaoks soovi korral saadaval erinevad raadiod, multimeediasüsteemid ja ühenduvuslahendused. Vastavalt vajadusele on saadaval pakkumised alates raadio, Bluetooth®-i liidese ja valjuhääldiga nutitelefoni hoidikust kuni kõrge resolutsiooniga puutekraani ning kiire kõvaketta navigeerimisega multimeediasüsteemini koos 3D-kaartide ja nutitelefoni integreerimisfunktsiooniga4. Nende kasutamine on just selline nagu olema peab: lihtne. Multimeediasüsteeme saab kasutada näiteks kõrgresolutsiooniga puuteekraanilt või multifunktsionaalse rooliratta puutetundliku juhtnupuga. Kõik juht- ja näidikuelemendid on kergesti kättesaadavad ja loetavad.
Kuna tänapäeva töömaailma juurde kuuluvad digitaalsed lahendused, oleme varustanud Sprinteri integreeritud sidemooduliga, mis loob tehnilise aluse sõiduki püsiva internetiühenduse jaoks. See võimaldab praeguste ja tulevaste Mercedes PRO teenuste kasutamist. 

Kus on transporditöö, seal on ka Sprinter.

Sprinteri raamauto teeb palju võimalikuks: üksik- või topeltkabiin ja 3 sõiduki pikkust moodustavad muljetavaldavalt laia mudelivaliku. Nimetatut täiendavad veel neli mootorit, esi-, taga- ja nelikvedu, lugematu arv lisasid, erinevad vedrustused ja kerestajate-ümberehitajate pakutavad eriversioonid. See võimaldab konfigureerida kuni 5500kilose täismassiga sõiduki. Vajadusel saab vedada kuni 3500 kg kaaluvat haagist – selle puhul ulatub autorongi maksimaalne mass 8750 kiloni.

Enam kui 600 nimetuse lisavarustuse abil, mille hulka kuuluvad spetsiaalsed autoparkidele mõeldud lahendused ja eri tüüpi vedrustused, saab Sprinterit kohandada täpselt teie vajadustele vastavaks. Spetsiaalkasutusse mõeldud sõidukite jaoks on olemas Mercedes-Benz VanSolution terviklahendused, "Mercedes-Benz VanPartner" partnerprogrammi alusel valmistatakse tunnustatud kvaliteediga täiustatud ja ümberehitatud sõidukeid.
 

Kindlustab teie edutee.

Sprinter on algusest peale loodud silmas pidades turvalisust. Aluse paneb sellele tänu oma konstruktsioonile ja materjalide valikule erakordselt tugev ja stabiilne kere.

Turvalisust lisavad veelgi paljud juhiabisüsteemid. Sest isegi kõige kogenum juht võib sattuda olukordadesse, kus abi on tervitatav ja vajalik. Valikusse kuuluvad näiteks baasvarustusse kuuluvad külgtuule mõju vähendav Crosswind Assist, pidurdusassistent Active Brake Assist ja rajahoidik Lane Keeping Assist – viimsed kaks on baasvarustuses üle 3500kilose täismassiga sõidukitel. Kolm kaameralahendust – näiteks tagurduskaamera sisepeeglil, mis näitab ka 360° pilti – parandavad soovi korral niigi head nähtavust juhikohalt. Pimedas valgustavad lisavarustusse kuuluvad LED High Performance esituled teed heledalt ja kaugele.

Liiklusõnnetuse korral kaitsevad juhti baasvarustusse kuuluvad turvapadjad. Soovi korral on juhile ja kaassõitjale saadaval veel viis turvapatja.

Ökonoomne igas valdkonnas.

Sprinteri näol valite sõiduki, mis on oma ökonoomsust muljetavaldavalt tõestanud üle 20 aasta. Uus Sprinter jätkab edulugu, pakkudes juba tuntud kvaliteeti ja vastupidavust. Naudite ökonoomsust alates esimestest hetkedest: paljude konfigureerimisvõimalustega ja atraktiivse hinnaga esiveoliste sõidukite näol, mille puhul tellite ainult seda, mida tõesti vajate.

Kuna meile meeldib muuta head veelgi paremaks, oleme oma diiselmootoreid optimeerinud senisest säästlikumaks. Lisaks ökonoomsusele pakume eelistena 50 kg võrra kasvanud kandevõimet ja lisavarustusena 50-liitrist kütusepaaki5.

Sprinter ühendab madala kütusekulu ja intelligentse funktsionaalsuse, pakkudes igas mõttes ökonoomset transpordilahendust.

1

Nelikvedu on eeldatavasti saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

2

Baasvarustuse 6-käiguline manuaalkäigukast on koos OM642 V6 diiselmootoriga eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

3

Ainult koos esiveoga.

4

Nutitelefoni integreerimise süsteem on eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

5

50-liitrine kütusepaak on saadaval lisavarustusena esiveolisele mudelile. 

Kohandub peaaegu igale nõudmisele.

Sama mitmepalgeline nagu transporditav kaup.

Tänu paljudele versioonidele ning suurele hulgale varustusele saab madel- ja raamautot kohandada täpselt töö spetsiifikale vastavaks. Kui määrav on kandevõime, tasub valida 5500 kg versioon. Standardkabiinis on kuni kolm kohta, kahe istmereaga topeltkabiinis võib sihtkohta sõita juba väike meeskond, mis koosneb kuni seitsmest inimesest. Lisaks saab valida paljude erikerede seast, mis tagavad tunnustatud kvaliteedi ja just teie erialale sobiva sõiduki.

Muudab raske töö lihtsamaks.

Erakordset 360 kraadi vaadet pakkuv Sprinteri sõitjateruum on loodud nii, et see muudaks juhi igapäevaelu võimalikult meeldivaks. Selle nimel - ja et vastata kõige erinevatele nõudmistele, kuuluvad valikusse viis erinevat juhiistet. Nende hulgas on ka istmed, mis vastavad „Tervema selja kampaania“ („Aktion Gesunder Rücken“ AGR e.V.) kriteeriumitele. Modernseid juhtseadmeid ja näidikuid-ekraane iseloomustab muu hulgas fakt, et nutitelefone saab ühendada multimeediasüsteemidega ning lisavarustusena pakutavaid multimeediasüsteeme juhtitakse puuteekraanide ja multifunktsionaalse rooli kaudu. Sõitjateruumis tagab korra paindlik panipaikade kontseptsioon – panipaigad on hõlpsalt käeulatuses, need on soovi korral kaantega ja nende hulka kuulub nutikas multifunktsionaalne laegas, mille peal saab mugavalt kirjutada.

Komfort-juhiiste

Puutetundlik 10,25-tolline MBUX multimeediasüsteem

Nutitelefoni juhtmevaba laadimispind

Klappkaanega hoiulaegas vasakul ja paremal

KEYLESS-START

Kliimaseade THERMOTRONIC

Spetsiaalsed kerelahendused.

Et kaubik vastaks teie professionaalsetele nõudmistele.

Mercedes-Benz pakub teie tööspetsiifiliste vajaduste täitmiseks parimaid lahendusi. Aitame teid ja pakume teile kindlaid ning optimaalseid ümberehituslahendusi meie sertifitseeritud partnerite juurest. Nii olete igaks tööülesandeks parimal viisil varustatud.

Lorem Ipsum