Sprinter madelauto | Mercedes-Benz tarbesõiduk
Sprinteri madelauto

Tugev ja võimas: Sprinteri madelauto.

Suunanäitaja, tõhus, usaldusväärne.

Konfigureeri

Suunanäitaja, tõhus, usaldusväärne.

Sprinteri madelsõiduk pakub 3 sõidukipikkuse, standardkabiini või topeltkabiini, samuti kuni 9,2 m2 laadimispinnaga muljetqvaldavat valikut. 

Võrreldes tagasillaveoga sõidukitega on esisillaveoga sõidukitel madalam alghind ja suurem kandevõime. Juhid saavad kasu intelligentsest juhtimis- ja näidikukontseptsioonist ning samuti modulaarsest panipaigakontseptsioonist, mida saab täiuslikult teie vajadustega kohandada, nagu ka multimeedia- ja abisüsteemide valikuid.

Silmapaistvad omadused.

 1. Toote kontseptsioon
 2. Ühenduvus
 3. Valdkonnapõhised lahendused
 4. Turvalisus
 5. Ökonoomsus
Ilus silmale, kuid veelgi tõhusam töö jaoks.

Juba visuaalselt on Sprinteri madelsõiduki kabiin oma Mercedes-Benzile iseloomuliku radiaatorikesta ja moodsa kujundusega esilaternatega väga silmapaistev. Ergonoomiliselt kujundatud juhiruum veenab suurepärase funktsionaalsusega. Näiteks intelligentse modulaarse panipaigakontseptsiooni ja KEYLESS-START võtmevaba käivitusega. Kuni 9,2 m2 suurust laadimispinda piiravad kvaliteetsed alumiiniumist külgluugid. Sellega tekib kaubaalustele sobiv, tugev laadimispind, mis mahutab kõrvuti kaks 1200 × 1000 mm suurust tööstuslikku kaubaalust.

Teie mobiilsus 4.0.

Selleks et muuta töö võimalikult ökonoomseks ja meeldivaks, on Sprinteri jaoks soovi korral saadaval raadio ja multimeediumsüsteemid ning ühenduvuslahendused. Vastavalt vajadusele on saadaval pakkumised alates raadiost koos Bluetooth®-i liidesega ja valjuhääldi funktsioonist kuni kõrge resolutsiooniga puuteekraani ning kiire kõvaketta navigeerimisega multimeediumsüsteemini koos 3D-kaartide ja nutitelefoni integreerimisfunktsiooniga. Nende kasutamine on just selline nagu olema peab: lihtne. Multimeediumsüsteeme saab kasutada näiteks kõrglahutusega puuteekraani või mitmefunktsioonilise rooliratta kaudu. Kõik juht- ja näidikuelemendid on kergesti kättesaadavad ja loetavad.

Kus on transporditöö, seal on ka Sprinter.

Sprinteri madelsõiduk teeb oma kuni 9,2 m2 laadimispinnaga palju võimalikuks: tänu muljetavaldavale variantide valikule saate konfigureerida kuni 5500 kg lubatud kogumassiga sõidukeid. Vajadusel saate veelgi juurde haakida kuni 3500 kg.

Kindlustab teie edutee.

Sprinteri tugeva aluse moodustab keretoorik, mis on oma konstruktsiooni ja materjalikooste tõttu eriti stabiilne. Sellele lisanduvad mitmed abisüsteemid. Sest ka kõige kogenum juht võib sattuda olukordadesse, kus abi on teretulnud ja kasulik. Pakkumine ulatub standardvarustuses küljetuule abisüsteemist aktiivse pidurdusabi ja sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteemini.Avariiolukorras aitab standardvarustuses olev turvapadi juhti kokkupõrke eest kaitsta. Soovi korral on juhi ja kõrvalistujate jaoks lisavarustuses saadaval veel 5 täiendavat turvapatja.

Igas mõttes säästlik.

Sprinter näitab algusest peale oma ökonoomsust: atraktiivse alghinna ja arvukate konfigureerimisvõimalustega, mille abil saate tellida täpselt seda, mida te tegelikult vajate. Kuna soovime muuta hea veel paremaks, oleme optimeerinud oma diiselmootorite kütusekulu veelgi. Teie ettevõtte ökonoomsusele aitab veelgi kaasa umbes 50 kg võrra suurem kandevõime1. Nii ühendab Sprinter säästliku kütusekulu ja intelligentse funktsionaalsuse igakülgselt ökonoomseks mobiilsuslahenduseks.

1

Koos esiveoga; võrreldes tagaveoga.

Sobib pea kõigile nõudmistele.

Sama mitmekülgne nagu kaubaveos.

Arvukad sõidukivariandid ja varustusvõimalused võimaldavad Sprinteri madelsõidukit kohandada täpselt transpordiülesandele. Sõiduki pika variandiga ja standardkabiiniga saavutab laadimispind oma maksimaalse suuruse 9,2 m². Kui oluline on kandevõime, tuleks sõita kaaluvariandiga 5500 kg. Standardkabiinis mahuvad istuma kuni 3 inimest, topeltkabiinis võivad kasutuskohta sõita isegi kuni 7-liikmelised meeskonnad. Lisaks pakutakse kindlate tööülesannete jaoks mitmeid kvaliteetseid keretootja lahendusi.

Sprinteri madelsõiduki valikuvõimaluste ülevaade:

 • Laadimispind kuni 9,2 m²
 • Saadaval lubatud kogumassiga 3000 kg, 3500 kg, 4100 kg ja 5000 kg, täiendavalt arvukad laadimise ja mahalaadimise variandid lubatud kogumassile kuni 5500 kg
 • Massivariandiga 5500 kg maksimaalne kandevõime enam kui 3000 kg
 • Saadaval esisilla-, tagasilla- ja nelikveoga
 • 3 sõidukipikkust: kompaktne, standardne ja pikk
 • 2 juhikabiini: standardne juhikabiin ja topeltkabiin

Teeb raske töö lihtsamaks.

Sprinteri madelauto
 • KEYLESS-START

  KEYLESS-START

  Lihtsalt käivitage mootor ühe nupuvajutusega: KEYLESS-STARTi sõiduõiguse tuvastamise süsteem võimaldab mootorit käivitada vaid Start-Stopp-nupu vajutusest.
  Rohkem infot
 • Nutitelefoni juhtmevaba laadimispind

  Nutitelefoni juhtmevaba laadimispind

  Tänu keskkonsoolis olevale juhtmevabale laadimissüsteemile saab laadida mobiilseadmeid, mis toetavad Qi-standardit 1.2 või millele on võimalik seda paigaldada.
  Rohkem infot
 • Kliimaautomaatika THERMOTRONIC

  Kliimaautomaatika THERMOTRONIC

  Kliimaseade THERMOTRONIC reguleerib sõidu ajal automaatselt sisetemperatuuri, samuti juhikabiini õhuhulka ja õhujaotust.
  Rohkem infot
 • 10,25-tollise puuteekraaniga MBUX-multimeediumsüsteem

  10,25-tollise puuteekraaniga MBUX-multimeediumsüsteem

  MBUX-multimeediumsüsteem, millel on suure eraldusvõimega 26 cm (10,25-tolline) puuteekraan, pakub teile muu seas kiire kõvaketta navigeerimisega 3-D kaardikuva ja nutitelefoni integreerimist.
  Rohkem infot
 • Klappkaanega hoiulaegas vasakul ja paremal

  Klappkaanega hoiulaegas vasakul ja paremal

  Sõidu ajal pakuvad armatuurlaual vasakul ja paremal olevad klappkaanega hoiulaekad turvalist panipaika tahvelarvutitele, dokumentidele, võtmetele, rahakotile või teistele asjadele.
  Rohkem infot
 • Komfort-juhiiste

  Komfort-juhiiste

  Juhi komfortistme pikiasendit, kallet ja istmepadja sügavust saab seadistada juhi individuaalsete vajadustele vastavalt ning sellega tagada pingevaba sõitmine.
  Rohkem infot

Spetsiaalsed kerelahendused.

Et kaubik vastaks teie professionaalsetele nõudmistele.

Mercedes-Benz pakub teie tööspetsiifiliste vajaduste täitmiseks parimaid lahendusi. Aitame teid ja pakume teile kindlaid ning optimaalseid ümberehituslahendusi meie sertifitseeritud partnerite juurest. Nii olete igaks tööülesandeks parimal viisil varustatud.