Sprinter raamauto | Tehnilised andmed | Mercedes-Benz
Mootor OM651

Sprinter raamauto tehnilised andmed: mootorid, mõõdud ja massid.

Mõõtmed ja massid.

Sõiduki pikkus
Kabiini variant
Lubatud täismass (kg)
Veosüsteem

Sõida võimsalt ja kuluefektiivselt.

Kes tahavad olla edukad, peavad omama jõudu: Sprinteri puhul ühendavad suurepäraselt võimsuse ja kuluefektiivsuse kolmes võimsuses neljasilindrilised ja V6 diiselmootor. Tunnustatud mootoreid on veelgi ökonoomsemaks optimeeritud näiteks tänu väiksemale sisehõõrdumisele. Kõik mootorid on saadaval nii manuaal-1 kui ka automaatkäigukastiga.

Karmile Euro-6 või Euro-VI heitmestandardile vastavad mootorid SCR tehnoloogia abil (Selective Catalytic Reduction). See protsess vähendab diiselmootori heitgaasides lämmastikoksiidide hulka, juhtides heitgaasid läbi katalüsaatori, kus lämmastikoksiid muudetakse tänu veepõhisele AdBlue®-le2 lämmastikuks ja veeks.

1

Baasvarustuse 6-käiguline manuaalkäigukast on koos OM642 V6 diiselmootoriga eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

2

Lämmastikoksiidid (NOx) sisaldavad lämmastikmonooksiidi (NO) ja lämmastikdioksiidi (NO₂).

  • Kolmes võimsuses neljasilindriline ridamootor
  • V6 diiselmootor  

Mootorid ja kuluväärtused.

Sõiduki mudel
Veosüsteem
Emissiooni kategooria
[*] Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku spetsiifilise CO₂-heite kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO₂-heite ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebilehel.

Lorem Ipsum