Sprinter kaubik | Mercedes-Benz tarbesõiduk

Otsast lõpuni veenev: Sprinter kaubik.

Konfiguraator

Suunanäitaja, tõhus, usaldusväärne.

Ääretult mitmekülgne, tänu millele leiate oma veovajadustele parima lahenduse ja suurepärane välimus, mis jääb kõigile meeldivalt silma. Uuel Sprinteril on muljetavaldav valik: 4 sõiduki pikkust, 3 katuse kõrgust ja kuni 17 m3 kaubaruumi maht. Selle mitmete sõiduki variantide ja varustuste hulgast leiate ökonoomseid baasmudeleid, aga ka laialdaselt varustatud sõidukeid.

Vastukaaluks tagaveolistele sõidukitele on uutel esiveolistel sõidukitel näiteks madalam alghind, suurem kandevõime ja madalam laadimisserv.

Juhid saavad kasu intelligentsest juhtimis- ja näidikukontseptsioonist ning samuti modulaarsest mahalaadimiskontseptsioonist, mida saab täiuslikult teie vajadustega kohandada, nagu ka multimeedia- ja abisüsteemide valikuid. Loomulikult säilitasime väärtusliku. Näiteks saab mitmeid paigaldus- ja eemalduslahendusi ilma suurte muudatusteta edasi kasutada.

Sellega seab Sprinter tänu uuenduslikkusele ja enam kui 20-aastasele kogemusele uue tähise kui tuleviku suunda näitava, tõhusa ja usaldusväärse mobiilsuslahendusena, mis aitab teie ettevõttel edasi liikuda.

Eelised.

  1. Toote kontseptsioon
  2. Ühenduvus
  3. Valdkonnapõhised lahendused
  4. Turvalisus
  5. Ökonoomsus
Otsast lõpuni veenev.

Uus Sprinter tõuseb esile isegi visuaalselt: see järgib Mercedes-Benzi modernset Sensuaalse Eheduse disainistrateegiat. Ka sõitjateruum on läbinud uuenduse ning veetleb ühtmoodi oma disaini, tippkvaliteedi kui ka erakordse funktsionaalsusega. Näiteks intelligentse ümberseatavate panipaikade süsteemi ja KEYLESS-START võtmevaba käivitusega. 

Kaubiku suur kaubaruum veenab praktiliste võimalustega nagu näiteks katusealune pakiraam1, massioptimeeritud plastikpõrand, koormat kandvad rattakoopad ja kauba toetusalus liugukse astmel, mis stabiliseerib koormat kurvides ja tagab kauba efektiivsema kinnitamise.

Lisaks on eelisteks suur veoskeemide valik: vastavalt kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele on teil võimalik Sprinter kaubikul valida esisillaveo, tagasillaveo ja nelikveo2 vahel. Käiguvahetus toimub kas käsitsi 6-käigulise manuaalkäigukastiga3 või automaatselt 7G-TRONIC PLUS või erakordse 9G-TRONIC4 automaatkäigukastiga.

Intelligentselt ühenduses, lõbustatud ja informeeritud.

Et muuta töö võimalikult ökonoomseks ja meeldivaks, saab Sprinterile valida erinevaid raadioid, multimeediasüsteeme ja ühenduvuslahendusi. Valikuvõimalused ulatuvad telefonihoidikust kuni Bluetooth® ühendusega raadiote, käed-vabad funktsiooni, kõrgresolutsioonis puuteekraaniga multimeediasüsteemi, kõvakettaga kiire 3D navigatsiooni ja nutitelefoni integreerimiseni5välja. Kasutamine on täpselt selline, nagu soovid: lihtne. Näiteks juhitakse multimeediasüsteeme kõrgresolutsioonis puuteekraani või multifunktsionaalse rooli puutetundlike nuppude kaudu. Kõik juhtimis- ja ekraanisüsteemid on hõlpsalt jälgitavad ja käeulatuses.

Et moodne töökeskkond hõlmab digitaallahendusi, oleme uue Sprinteri varustanud kommunikatsioonimooduliga, mis tagab tehnilise suutlikkuse interneti püsiühenduse jaoks. See võimaldab kasutada praeguseid ja tulevasi Mercedes PRO teenuseid. Nende teenuste pakutavate eeliste hulka kuuluvad minimeeritud seisuajad, hoolduste ennetav haldamine ja digitaalne sõidulogi, mis muudab paberitega mässamise möödanikuks.

Kohandatav täpselt vastavalt vajadustele.

Kas Sinu jaoks on kõige olulisem, et kaubik on praktiline ja ökonoomne? Või eelistaksid esinduslikku kaubikut, mis on ennekõike väga mugav? Sprinter muudab mõlemad võimalikuks – ja veel palju muudki: kaubiku-, bussi-, madel- ja kastiga versioonid kas ühe või mitme istmereaga pakuvad imetlusväärselt laia mudelivalikut. Nimetatut täiendavad veel neli mootorit, lugematu arv lisasid, erinevad vedrustused ja kerestajate-ümberehitajate pakutavad eriversioonid. See võimaldab konfigureerida kuni 5500kilose täismassiga sõiduki. Sprinter Toureris on lisaks juhile ruumi kuni kaheksale sõitjale. Neljast valikust pikima kere ja kolmest valikust kõrgeima katuse puhul ulatub kaubiku kaubaruumi maht 17 m³-ni. Vajadusel saab vedada kuni 3500 kg kaaluvat haagist – selle puhul ulatub autorongi maksimaalne mass 8750 kiloni. 

Enam kui 600 nimetuse lisavarustuse abil, mille hulka kuuluvad spetsiaalsed autoparkidele mõeldud lahendused ja eri tüüpi vedrustused, saab Sprinterit kohandada täpselt Sinu vajadustele vastavaks. Spetsiaalkasutusse mõeldud busside jaoks on olemas Mercedes-Benz VanSolution terviklahendused, "Mercedes-Benz VanPartner" partnerprogrammi alusel valmistatakse tunnustatud kvaliteediga täiustatud ja ümberehitatud busse.

Nii jõuad oma sihtkohtadesse ühtmoodi pingevabalt ja ökonoomselt: Sprinteri saad muuta täpselt selliseks, nagu soovid.

Eeskujuliku ohutusvarustusega.

Sprinter on algusest peale loodud silmas pidades turvalisust. Aluse paneb sellele tänu oma konstruktsioonile ja materjalide valikule erakordselt tugev ja stabiilne kere.

Turvalisust lisavad veelgi paljud juhiabisüsteemid. Sest isegi kõige kogenum juht võib sattuda olukordadesse, kus abi on tervitatav ja vajalik. Valikusse kuuluvad näiteks baasvarustusse kuuluvad külgtuule mõju vähendav Crosswind Assist, pidurdusassistent Active Brake Assist ja rajahoidik Lane Keeping Assist – viimsed kaks on baasvarustuses üle 3500kilose täismassiga sõidukitel. Kolm kaameralahendust – näiteks tagurduskaamera sisepeeglil, mis näitab ka 360° pilti – parandavad soovi korral niigi head nähtavust juhikohalt. Pimedas valgustavad lisavarustusse kuuluvad LED High Performance esituled teed heledalt ja kaugele.

Liiklusõnnetuse korral kaitsevad juhti baasvarustusse kuuluvad turvapadjad. Soovi korral on juhile ja kaassõitjale saadaval veel viis turvapatja. Soovi korral pakub lisakaitset Secondary Collision Mitigation: pärast tuvastatud kokkupõrget aktiveerib see süsteem iseseisvalt pidureid ja aitab sellega ära hoida järgnevaid õnnetusi.

Ökonoomne igas valdkonnas.

Sprinteri näol valid sõiduki, mis on oma ökonoomsust muljetavaldavalt tõestanud üle 20 aasta. Uus Sprinter jätkab edulugu, pakkudes juba tuntud kvaliteeti ja vastupidavust. Sina naudid ökonoomsust alates esimestest hetkedest: paljude konfigureerimisvõimalustega ja atraktiivse hinnaga esiveoliste sõidukite näol, mille puhul tellid ainult seda, mida tõesti vajad.

Kuna meile meeldib muuta head veelgi paremaks, oleme oma diiselmootoreid optimeerinud senisest säästlikumaks. Lisaks ökonoomsusele pakume eelistena 50 kg võrra kasvanud kandevõimet6. Soovi korral saate 50-Liitrise kütusepaagi7 ja plastikust põrandakatte8 abil sõiduki täismassi veelgi optimeerida. Samuti veenab Sprinter kaubik veel suurema ruumikasutuse6 ja umbes 80 mm võrra langetatud laadimisservega6. See tähendab, et Sprinterisse on siseneda-väljuda lihtsam ning seda on ka lihtsam laadida. 

Sprinter ühendab madala kütusekulu ja intelligentse funktsionaalsuse, pakkudes igas mõttes ökonoomset transpordilahendust.

1

Katusealune pakiraam on eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta teisest kvartalist.

2

Nelikvedu on eeldatavasti saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

3

Baasvarustuse 6-käiguline manuaalkäigukast on koos OM642 V6 diiselmootoriga eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

4

Ainult koos esiveoga.

5

Nutitelefoni integreerimise süsteem on eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

6

Koos esiveoga; võrreldes tagaveoga.

7

50-liitrine kütusepaak on saadaval lisavarustusena esiveolisele mudelile. 

8

Plastikust põrandakate on saadaval lisavarustusena.

Kohandub peaaegu igale nõudmisele.

Sõiduki pikkus
Kompaktne
Standard
Pikk
Ekstrapikk
Katusetüüp
Standardkatus
Kõrge katus
Superkõrge katus
Kaubaruumi maksimaalne pikkus
Kaubaruumi maksimaalne kõrgus
Kaubaruumi maksimaalne laadimispind
kaubaruumi maksimaalne maht
2607 mm
1789 mm
4,357 m2
7,8 m3
2607 mm
2079 mm
4,357 m2
8,8 m3
3272 mm
1789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3272 mm
2079 mm
5,539 m2
11 m3
4307 mm
2009 mm
6,9 m2
14 m3
4307 mm
2243 mm
6,9 m2
15,5 m3
4707 mm
2009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4707 mm
2243 mm
7,606 m2
17 m3

Muudab raske töö lihtsamaks.

Märkimisväärse panoraamvaatega salong on loodud selleks, et muuta juhi igapäevatöö veelgi meeldivamaks. Selleks on loodud 5 erinevat juhiistet, millega täidetakse erinevad mugavusvajadused. Nende hulgas on ka istmed, mis vastavad „Tervema selja kampaaia“ („Aktion Gesunder Rücken“ AGR e. V.) kriteeriumitele. Uudset juhtimis- ja näidikukontseptsiooni iseloomustab teiste seast see, et ühendada saab nutitelefoni ja valikulisi multimeediasüsteeme saab kasutada puuteekraani ja mitmefunktsioonilise rooliratta abil. Sõitjateruumis tagab korra paindlik panipaikade kontseptsioon – panipaigad on hõlpsalt käeulatuses, need on soovi korral kaantega ja nende hulka kuulub nutikas multifunktsionaalne laegas, mille peal saab mugavalt kirjutada.

Sprinter kaubik, komfort-juhiiste

Juhi comfortiste

Sprinter kaubik, puutetundlik 10,25-tolline MBUX multimeediasüsteem

Puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem

Sprinter kaubik, nutitelefoni juhtmevaba laadimispind

Nutitelefoni juhtmevaba laadimispind

Sprinter kaubik, klappkaanega hoiulaegas vasakul ja paremal

Klappkaanega hoiulaegas vasakul ja paremal

Sprinter kaubik, KEYLESS-START

KEYLESS-START

Sprinter kaubik, kliimaseade THERMOTRONIC

Kliimaseade THERMOTRONIC

Spetsiaalsed kerelahendused.

Et kaubik vastaks teie professionaalsetele nõudmistele.

Mercedes-Benz pakub teie tööspetsiifiliste vajaduste täitmiseks parimaid lahendusi. Aitame teid ja pakume teile kindlaid ning optimaalseid ümberehituslahendusi meie sertifitseeritud partnerite juurest. Nii olete igaks tööülesandeks parimal viisil varustatud.

Veho AS
Kas soovite Sprinteri kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
Veho AS
Kas soovite Sprinteri kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!