eVito Toureri teenuste ülevaade.

Mercedes-Benzi teenindus

Algusest peale hästi kindlustatud: eVito koos hoolduspaketi1 ja akusertifikaadiga2.

1

Vastavalt eVito integreeritud hoolduspaketi konkreetsetele tingimustele.

2

Vastavalt eVito Mercedes-Benzi akusertifikaadi konkreetsetele tingimustele.

Integreeritud hoolduspakett1

Müügihinnas sisalduv hoolduspakett katab esimese nelja aasta jooksul esimese nelja hoolduse hoolduskulud hooldusvihiku ja tootja andmete kohaselt. Tänu regulaarsele ja asjatundlikule kõrgepinge komponentide ja muude sõidukiosade, samuti -funktsioonide kontrollile saate oma kaubiku kasutusvalmidusele ja väärtuse säilimisele kindel olla. Nii täna kui ka tulevikus.

Koos akusertifikaadiga2

Tasuta akusertifikaadiga võtame enda kanda klassikalise seadustest tuleneva garantii alusel järgmiseks 6 aastaks või kuni 100 000 km koguläbisõiduks kulud, mis on seotud kõrgepingeakuga ja garanteerib Mercedes-Benzi eVito ostjale, et kõrgepingeakude maksimaalne mahutavus ei ole väiksem kui 66 Ah.

Mercedes-Benz Service24 ja MobiloVan.

Juhuks, kui te siiski peaksite teele jääma, toetab teid sihtkohta jõudmisel professionaalne Mercedes-Benzi Service24h. Mobiilsusgarantiiga Mercedes-Benz MobiloVan1 saate iga uue Mercedes-Benz kaubikuga standardvarustusena kaasa need ja veel paljud kasulikud teenused.

1

MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012.

Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.

Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON, kehtib Mercedes-Benz Mobilo.

Lorem Ipsum