Valmis igaks ülesandeks: Vito Mixto.

Hind alates 24 540 eurot

Konfiguraator

Vito. Tahab, oskab ja teeb ära.

Soovite alati valmis olla? Ei suuda uutele katsumustele vastu panna? Seate otsusekindlusest endale prioriteediks? Siis sobite Vitoga ideaalselt kokku. Vito viib teid edasi - nii teel kui ka teie ettevõtte edu suunas. Ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest on kaubik sama eeskujulik kui paindlikkuse ja turvalisuse osas. Vito on tõeline tarbesõidukite spetsialist.

Kütusekuluga alates 5,7 l 100 km kohta [Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS ja tarbesõiduki heakskiiduga (N1). Kombineeritud kütusekulu: 5,8–5,7 l/100 km; CO2-kombineeritud emissioon: 153–150 g/km]1[*] on see ökonoomsem kui kunagi varem ja aitab iga kilomeetriga jätkusuutlikult kaasa teie edule. Tänu uudsetele abi- ja ohutussüsteemidele sõidate oma sihtkohtadesse veelgi turvalisemalt. Ka ajami liikide puhul on Vito pakutav ainulaadne: esisilla-2, tagasilla-, või nelikvedu - teie tööülesannete jaoks on just see õige olemas.

Mercedes-Benzi partnerite tihe võrgustik hoolitseb arvukate teenustega selle eest, et teie Vito püsiks pikka aega töökindel. Usaldage hooldus ja remont oma Mercedes-Benzi teenindusele. Tema tunneb teie sõidukit kõige paremini. Nii jääb Vito pikaks ajal teie väärtuslikuks partneriks.

1

Tarbesõidukina (N1) registeeritud Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS käigukastiga. Kütusekulu - linn/maantee/kombineeritud: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; keskmine CO2 heide: 153–150 g/km. Reaalsed tarbimisväärtused sõltuvad muu hulgas sõiduki massist ja sõiduki varustusest.

2

Esiveolised, sõidukina (M1) registreeritud Vito Mixto pole alates 2018. aasta juunist teatud riikides ajutiselt saadaval. Lisainfo saamiseks võtke palun ühendust oma Mercedes-Benzi edasimüüjaga.

Eelised.

  1. Kvaliteet
  2. Ökonoomsus
  3. Turvalisus
  4. Paindlikkus
  5. Mugavus
Valmis, kui teie olete. 

Oma Vitot hakkate partnerina kiiresti hindama. Seetõttu teeme kõik pika ja usaldusväärse suhte säilitamiseks. Tarnega saate täiesti valmis sõiduki Mercedes-Benzi kvaliteediga, mis on edukalt läbinud arvukaid katseid ja pidanud vastu 5,5 miljonit test kilomeetrit. Vito on arendatud silmas pidades ärivaldkonnas kasutatavaid sõidukite rangeid nõudmisi. Mitmekülgne korrosioonikaitse koos täistsingitud kerega tagab ka pärast mitmeid aastaid teie ettevõtte hea ilme.

Nii palju on kindel: Vito näol teete otsuse sõiduki kasuks, millele saate igas olukorras kindel olla. Vito toetab teid oma parima kasutatavusega kõikjal teie ülesannete täitmisel. Sest meie jaoks on Mercedes-Benzi hüüdlause "Born to run“ mitte vaid moto, vaid lubadus.

Rohkem võimalusi äri edendamiseks.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati meelepärased partnerid. Vitol on olemas kõik, et teie ettevõtet tänu oma ökonoomsusele edukaks muuta. Sertifitseeritud kütusekuluga alates 5,7 l 100 km kohta (Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS ja kaubikuna (N1) registreeritud). Keskimine kütusekulu: 5,8–5,7 l/100 km; keskmine CO2 heid: 153–150 g/km]1[*]. Olete teel olles säästlik - väärtus, mis võiks olla eeskujuks kõigile. Just nagu Mercedes-Benzile omane töökindlus ja vastupidavus. Vito on teie jaoks olemas, kui te teda vajate. Sellele aitavad ka kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusvälbad. Üleüldse on silmapaistev tootmiskvaliteet parim eeldus, et hoida hooldus- ja remonditööde eelarve väike. Vito hea vormi säilitamiseks mitmeks aastaks, oleme kaasa andnud silmapaistva korrosioonikaitse, sealhulgas täistsingitud kere.

Jõudke ohutult sihtkohta. 

Vito laiast ohutus- ja abisüsteemidest valikust saavad kõik kasu: teie, teie kaassõitja ja isegi teised liiklejad. Ka teie koorem sõidab Vitoga kõige paremini. Standardvarustusse kuuluvad külgtuuleassistent Crosswind Assist, tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST, juhi turvapadi; Vito Mixto puhul kõrvalistuja turvapatja koos sõiduautona registreeritud sõidukiga (M1)2, samuti ESP® Elektrooniline stabiilsuskontroll. Kõige värskema varustusena sisaldab sõidudünaamika reguleerimine ka sõiduki laadimist. QR-koodiga päästekleebis juhib sõiduki õige päästekaardi juurde.

 

Lisavarustusena on saadaval kokkupõrke vältimise abisüsteem Collision Prevention Assist, mis annab märku liiga väikesest pikivahest ja hoiatab võimaliku kokkupõrke eest. Soovi korral on saadaval ka turvakardinad ja juhi ja kaassõitja turvapadjad, samuti ennetav reisijakaitsesüsteem PRE-SAFE®. Kui te soovite oma Vito turvavarustust veelgi enam täiustada, leiate lisavarustuse3 alt kindlasti midagi meelepärast. Üks on kõigil abisüsteemidel ühine: need aitavad teil turvaliselt sihtkohta jõuda.

 

Suudab vedada rasket koormat. Pakiruum sobib igaks ülesandeks. 

Vitos on ruumi kõigele, mida tahate kaasa võtta. Maksimaalse kandevõimega kuni 1374 kg (kaubik) ja kuni 3 meetrit pika pakiruumiga4 Vito mahutab oma 3200 kg täismassiga suures koguses kaupa. Aga mitte ainult: 3 kaubiku pikkust, 2 teljevahe varianti, paindlik turvasüsteem ja kasutuspõhised eraldusseintad pakuvad teile mitmekülgseid isikupärastamisvõimalusi ja spetsialiseerumist teie professionaalsele transpordilahendusele.

Viimaks ei jää ülesanne ainult ülesandeks. Eriti siis, kui te soovite vedada peale koorma ka inimesi. Selleks on Vito Mixto just see õige. Tänu mugavale astmelauale ja kuni kuuele inimesele kohandatavatele istmetele on sõidukis ühendatud funktsionaalsus mugavusega. Vajaduse korral on valikulise tagumise istepingi eemaldamine võimalik vaid mõne liigutusega.

Tänu suurtele ukseavadele ja madalale laadimisservale, tulete Vitos kergusega toime isegi raskete ülesannetega - veelgi suurem mugavus, tõhusus ja turvalisus peale- ja mahalaadimisel.

Vito Mixtos saate oma tööd nautida.

Vito muudab oma ruumika salongiga teie töötuju suurepäraseks. Istmete vastupidav tekstiilkate ja ergonoomiline polster muudavad ka pikad sõidud mugavaks. Külmal aastaajal on  juhi- ja kaassõitja lisavarustusse kuuluv valikuline istmesoojendus väärtuslik lisa teie kaubikule. Kui vajate ees ruumi kahele kaassõitjale, saate tellida lisavarustuses oleva kaassõitja istme.

Tänu elektromehaanilisele roolivõimendile ja püsikiirusehoidjale “Tempomat”, reguleeritava roolisambaga multifunktsionaalsele roolile ja sõiduarvesti valikutele, püsite oma ülesannete tipus. Ka lisavarustuses olev kliimaseade või kliimaautomaatika aitab säilitada selget pead.

Lisavarustuse valikus olev audiosüsteem tagab sõidu ajal parima ühenduse ja hea suhtluse, samuti hoolitsevad navigeerimissüsteem Audio 40 või Becker® MAP PILOT5 selle eest, et te kiiremini sihtkohta jõuaksite. Kui soovite Vito väärtust veelgi enam suurendada, tellige interjööri valikuline kroompakett. Ja kuna iga edukas ettevõte saab alguse headest panipaikadest, on Vito varustatud arvukate praktiliste hoiukohtadega.

1

Tarbesõidukina (N1) registeeritud Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS käigukastiga. Kütusekulu - linn/maantee/kombineeritud: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; keskmine CO2 heide: 153–150 g/km. Reaalsed tarbimisväärtused sõltuvad muu hulgas sõiduki massist ja sõiduki varustusest.

2

Lisavarustuses Vito kaubikul ja kaubikuna (N1) registreeritud Vito Mixtol, standardvarustuses sõiduautona registreeritud (M1) Vito Mixtol.

3

Lisainfot leiate ohutuse standard- ja lisavarustustest, samuti veebiaadressilt www.mercedes-benz.de.

4

Kehtib ekstra-pika Vito puhul.

5

Navigeerimissüsteem Becker® MAP PILOT(ainult koos Audio 15 süsteemiga).

Kohandub peaaegu igale nõudmisele.

Sõiduki pikkus
Kompaktne
Pikk
Ekstrapikk
Kaubaruumi pindala [m²]
Kaubaruumi maksimaalne pikkus [mm]
Kaubaruumi maht [m³]
Kandevõime (kg) lubatud täismassi korral
1,86 m2
2433 mm
3,1 m3
1310 kg
2,26 m2 
2678 mm
3,6 m3
1285 kg
2,26 m2
2678 mm
 3,6 m3
1260

Võimas ja kuluefektiivne.

Vito on esimene oma klassi kaubik, millele on pakkuda 3 erinevat veosüsteemi: esiratta-1, tagaratta- ja nelikvedu. Olenevalt sellest, mis teid ees ootab ja kuhu sõidate: valige sõidukile sobiv veosüsteemiga, mis vastab teie kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele.

Teel olles säilitab lisavarustuses olev 7-käiguline automaatkäigukast 7G-TRONIC PLUS2hea sõidumugavuse ja hoiab kütusekulu madala. Ka standardvarustuses olev 6-käiguline käigukast veenab oma väleduse ja tõhususe tasakaaluga. Millise veosüsteemi kasuks te ka ei otsustaks: standardvarustuses oleva elektromehaanilise roolivõimendiga, mugava veermiku kohandamisega ja ühe ratta kinnitusega, naudite Vitos sõiduauto tasemel sõidumugavust.

1

Esiveolised, sõidukina (M1) registreeritud Vito Mixto pole alates 2018. aasta juunist teatud riikides ajutiselt saadaval. Lisainfo saamiseks võtke palun ühendust oma Mercedes-Benzi edasimüüjaga.

2

Saadaval tagaratta- ja nelikveo puhul.

Jõuab turvaliselt kohale.

Kvaliteetse turvavarustuse hulka kuuluvad Vitol näiteks standardvarustuses olev külgtuuleassistent Crosswind Assist ja tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST. Standardvarustuses oleva juhi turvapadja kõrva on saada lisavarustusena ka kaassõitja turvapadi, samuti rindkere-vaagna külgturvapadi ja turvakardinad ees. Soovi korral aitavad turvalisusele kaasa ka kokkupõrke vältimise abisüsteem Collision Prevention Assist, sõiduraja jälgimissüsteem Lane Keeping Assist ja pimenurgaassistent Blind Spot Assist.

LED Intelligent Light System

Tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST

Külgtuuleassistent Crosswind Assist

Mercedes PRO: lihtsustab ja kiirendab teie äri.

Mercedes PRO1 on Mercedes-Benz kaubikute uus kaubamärk kõigile olemasolevatele ja uutele teenustele, lahendustele ja digitaalsetele teenustele teie igapäevatöös. Meie eesmärk: kasutada digitaalseid võimalusi, mis muudaksid teie äri veelgi tõhusamaks.
Mercedes PRO ühendab kõik teile vajalikud teenused ühte veebiplatvormi. Alustuseks on teile saadaval valitud teenused, mida pidevalt täiendatakse ja teie vajadustele isikustatakse. Meie eesmärk on ühendada teie vajadused meie poolt väljatöötatud tulevaste tehnoloogiatega ja neid arukalt teie igapäevatöösse integreerida.

1

Mercedes PRO ei ole veel Eestis saadaval (on saadaval valitud Euroopa riikides ja Ameerika Ühendriikides). Lisateabe saamiseks pöörduge palun lähima Mercedes-Benz esinduse poole. 

Lorem Ipsum