Vito Mixto | Mercedes-Benzi kaubik

Vito Mixto: teie multitalent keerukate ülesannete lahendamisel.

Konfigureeri

Vito. Tahab, oskab ja teeb ära.

Soovite alati valmis olla? Ei suuda uutele katsumustele vastu panna? Seate otsusekindlusest endale prioriteediks? Siis sobite Vitoga ideaalselt kokku. Vito viib teid edasi - nii teel kui ka teie ettevõtte edu suunas. Ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest on kaubik sama eeskujulik kui paindlikkuse ja turvalisuse osas. Vito on tõeline tarbesõidukite spetsialist.

Kütusekuluga alates 5,7 l 100 km kohta [Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS ja tarbesõiduki heakskiiduga (N1). Kombineeritud kütusekulu: 5,8–5,7 l/100 km; CO2-kombineeritud emissioon: 153–150 g/km]1[*] on see ökonoomsem kui kunagi varem ja aitab iga kilomeetriga jätkusuutlikult kaasa teie edule. Tänu uudsetele abi- ja ohutussüsteemidele sõidate oma sihtkohtadesse veelgi turvalisemalt. Ka ajami liikide puhul on Vito pakutav ainulaadne: esisilla-2, tagasilla-, või nelikvedu - teie tööülesannete jaoks on just see õige olemas.

Mercedes-Benzi partnerite tihe võrgustik hoolitseb arvukate teenustega selle eest, et teie Vito püsiks pikka aega töökindel. Usaldage hooldus ja remont oma Mercedes-Benzi teenindusele. Tema tunneb teie sõidukit kõige paremini. Nii jääb Vito pikaks ajal teie väärtuslikuks partneriks.

1

Tarbesõidukina (N1) registeeritud Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS käigukastiga. Kütusekulu - linn/maantee/kombineeritud: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; keskmine CO2 heide: 153–150 g/km. Reaalsed tarbimisväärtused sõltuvad muu hulgas sõiduki massist ja sõiduki varustusest.

2

Esiveolised, sõidukina (M1) registreeritud Vito Mixto pole alates 2018. aasta juunist teatud riikides ajutiselt saadaval. Lisainfo saamiseks võtke palun ühendust oma Mercedes-Benzi edasimüüjaga.

Silmapaistvad omadused.

  1. Ökonoomsus
  2. Ohutus
  3. Ühenduvus
Usaldusväärne äripartner.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati teretulnud partnerid. Vito Mixto 5 diiselmootori hulgast leiate oma ülesannete täitmiseks kindlasti ökonoomse lahenduse. Mercedes-Benzi tüüpiline usaldusväärsus ja pikk tööiga tagavad selle, et Vito Mixto on teie jaoks olemas, kui teda vajate. Sellele aitavad kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusintervallid.

Jõudke oma sihtkohta ohutult.

Vito Mixto eesrindlikest ohutus- ja abisüsteemidest võivad saada kasu kõik: teie, teie kaassõitjad ja teised liiklejad. Standardse turvavarustuse hulka kuuluvad Vitol näiteks külgtuule abisüsteem ja tähelepanuhoidja ATTENTION ASSIST. Standardvarustuses oleva juhi turvapadja kõrval on lisavarustusena saada ka kõrvalistuja1 turvapadi, samuti rindkere-vaagna külgturvapadi ja eesmised turvakardinad. Soovi korral toetavad teid aktiivne pidurdusabi ja aktiivne pikivaheabi DISTRONIC ning sõidurajal püsimise ja pimenurgaabi.

Jääge ka teel olles võrguga ühendatuks.

Vitoga võtate digitaalse maailma lihtsalt kaasa! Valikulised audiosüsteemid pakuvad vabakäeseadme funktsiooni ja muusika voogedastust Bluetooth®-i kaudu ning võimaldavad osaliselt nutitelefonide integreerimist. Sellega saab teha tööd võimalikult ökonoomselt ja meeldivalt – ka tänu lihtsale käsitsemisele.

1

Sõiduauto registreeringuga (M1) Vito Mixtol kuulub kõrvalistuja turvapadi standardvarustusse.

Olge alati informeeritud.

 

Arvukate liidestega info- ja sidesüsteemid tagavad soovi korral parimad ühendused ning hea meelelahutuse. Valikuliste multimeediumsüsteemide Audio 30 ja Audio 40 käsitsemine puuteekraani kaudu on intuitiivne ja mugav.

Vito Mixto, Audio 40

Audio 40

Vito Mixto, Audio 10

Audio 10

Vito Mixto, Audio 30

Audio 30

Multitalent keerukate ülesannete lahendamisel.

Mõned ülesanded nõuavad erilisi lahendusi. Näiteks kui soovite lisaks koormale vedada ka inimesi. Selleks on Vito Mixto just see õige. Tänu akendele, mugavale astmelauale ja kuni 6 inimesele kohandatavatele istmetele on see nii funktsionaalne kui ka mugav.
Kolmest pakutavast sõidukipikkusest pikimasse võite istepingi taha laadida kaupa kuni 2,63 m² kaubaruumi pinnale. Veel üheks plussiks on suured ukseavad ning madal laadimisserv, mis lihtsustavad raskeid töid, pakkumaks veelgi enam mugavust ja turvalisust peale- ja mahalaadimisel.
Sõiduki pikkus
Kompaktne
Pikk
Ülipikk
Kaubaruumi pindala
Kaubaruumi pikkus
Kaubaruumi maht
 Max kandevõime
1,86 m²
2433 mm
3,1 m³
1271 kg
2,26 m²
2678 mm
3,6 m³
1246 kg
2,26 m²
2678 mm
3,6 m³
1221 kg

Siin saate oma tööd nautida.

Vito Mixto
Veho AS
Kas soovite Vito Mixto kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
Veho AS
Kas soovite Vito Mixto kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
[*] Täiendavat teavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike spetsiifiliste CO2-emissioonide kohta leiate brošüürist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-emissioonid ja elektritarbimine“, mis on tasuta saadaval kõikides müügipunktides ja DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH aadressil (www.dat.de).