Vito kaubik | Mercedes-Benzi kaubik

Vito kaubik: parim viis transpordiks.

Alati valmis.

Konfigureeri

Professionaalne kaubavedu.

Vito kaubik on abiks igas olukorras: see mahutab kuni 6,6 m³ koormat. Kulusoodsad ajamid panustavad iga kilomeetriga säästlikult teie majanduslikku edusse. Nagu Mercedes-Benzile kohale, on ka turvavarustus koos tehniliselt viimistletud abisüsteemidega eeskujulikul tasemel. Uuel tasemel on ka 3 lisavarustuses saadaval olevat audiosüsteemi ja Mercedes PRO ühenduvuslahendused, millega võite luua oma Vitosse imelise digitaalse maailma.

Silmapaistvad omadused.

  1. Ökonoomsus
  2. Ohutus
  3. Ühenduvus
Kogege oma isiklikku majanduslikku imet.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati meeldivaks partneriks. Vito kaubiku viie diiselmootori hulgast leiate kindlasti oma ülesannetele ökonoomse lahenduse. Mercedes-Benzi tüüpiline usaldusväärsus ja pikk tööiga tagavad selle, et Vito kaubik on teie jaoks olemas, kui teda vajate. Sellele aitavad ka kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusintervallid.

Jõudke ohutult oma sihtkohta.

Vito Mixto eesrindlikest ohutus- ja abisüsteemidest võivad saada kasu kõik: teie, teie kaassõitjad ja teised liiklejad. Standardse turvavarustuse hulka kuuluvad Vitol näiteks külgtuule abisüsteem ja tähelepanuhoidja ATTENTION ASSIST. Standardvarustuses oleva juhi turvapadja kõrval on lisavarustusena saada ka kõrvalistuja turvapadi, samuti rindkere-vaagna külgturvapadi ja eesmised turvakardinad. Soovi korral toetavad teid aktiivne pidurdusabi ACTIVE BRAKE ASSIST ja aktiivne pikivaheabi DISTRONIC ning sõidurajal püsimise ja pimenurgaabi.

Jääge ka teel olles võrguga ühendatuks.

Vitoga võtate digitaalse maailma lihtsalt kaasa! Valikulised audiosüsteemid pakuvad vabakäeseadme funktsiooni ja muusika voogedastust Bluetooth®-i kaudu ning võimaldavad osaliselt nutitelefonide integreerimist. Sellega saab teha tööd võimalikult ökonoomselt ja meeldivalt – ka tänu lihtsale käsitsemisele.

Hästi hooldatud, hästi informeeritud.

Arvukate liidestega info- ja sidesüsteemid tagavad parima ühenduse ning suurepärase meelelahutuse. Lisavarustuses saaaval olevate multimeediumsüsteemide Audio 30 ja Audio 40 käsitsemine puuteekraani kaudu on intuitiivne ja mugav.

Vito kaubik, Audio 40

Audio 40

Vito kaubik, Audio 10

Audio 10

Vito kaubik, Audio 30

Audio 30

Vabastab teid koormast.

Vito kaubikusse mahub kõik, mis tahate kaasa võtta. Kuni 3 m kaubaruumi pikkusega1 mahutab see 3200 kg kaubik palju kaupa.

3 sõiduki pikkusega, 2 teljevahega, paindliku turvasüsteemiga ja kasutuspõhiste eraldusseintega pakub Vito teile mitmekülgseid isikupärastamisvõimalusi ja spetsialiseerumist professionaalsele transpordilahendusele.

Veel üheks plussiks on suured ukseavad ning madal laadimisserv, mis lihtsustavad raskeid töid, pakkumaks veelgi enam mugavust ja turvalisust peale- ja mahalaadimisel.

Sõiduki pikkus
Kompaktne
Pikk
Ülipikk
Kaubaruumi pindala
Kaubaruumi maht
Kaubaruumi pikkus
 Max kandevõime
3,97 m²
5,5 m³
2586 mm
1,346
4,38 m²
6,0 m³
2831 mm

1,316

 

4,76 m²
6,6 m³
3061 mm
1,281
1

Kehtib ekstra-pika Vito puhul.

Siin saate oma tööd nautida.

Vito kaubik
Veho AS
Kas soovite Vito kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
Veho AS
Kas soovite Vito kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
[*] Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametlike spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebilehel.