Arendab ettevõtet: Vito kaubik.

Hind alates 21 900 eurot

Vito. Tahab, oskab ja teeb ära.

Soovite alati valmis olla? Ei suuda uutele katsumustele vastu panna? Seate otsusekindlusest endale prioriteediks? Siis sobite Vitoga ideaalselt kokku. Vito viib teid edasi - nii teel kui ka teie ettevõtte edu suunas. Ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest on kaubik sama eeskujulik kui paindlikkuse ja turvalisuse osas. Vito on tõeline tarbesõidukite spetsialist.

Kütusekuluga alates 5,7 l 100 km kohta [Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS ja tarbesõiduki heakskiiduga (N1). Kombineeritud kütusekulu: 5,8–5,7 l/100 km; CO2-kombineeritud emissioon: 153–150 g/km]1 [*] on see ökonoomsem kui kunagi varem ja aitab iga kilomeetriga jätkusuutlikult kaasa teie edule. Tänu uudsetele abi- ja ohutussüsteemidele sõidate oma sihtkohtadesse veelgi turvalisemalt. Ka ajami liikide puhul on Vito pakutav ainulaadne: esisilla-2, tagasilla-, või nelikvedu - teie tööülesannete jaoks on just see õige olemas.

Mercedes-Benzi partnerite tihe võrgustik hoolitseb arvukate teenustega selle eest, et teie Vito püsiks pikka aega töökindel. Usaldage hooldus ja remont oma Mercedes-Benzi teenindusele. Tema tunneb teie sõidukit kõige paremini. Nii jääb Vito pikaks ajal teie väärtuslikuks partneriks.

1

Tarbesõidukina (N1) registeeritud Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS käigukastiga. Kütusekulu - linn/maantee/kombineeritud: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; keskmine CO2 heide: 153–150 g/km. Reaalsed tarbimisväärtused sõltuvad muu hulgas sõiduki massist ja sõiduki varustusest.

2

Esiveolised, sõidukina (M1) registreeritud Vito Mixto pole alates 2018. aasta juunist teatud riikides ajutiselt saadaval. Lisainfo saamiseks võtke palun ühendust oma Mercedes-Benzi edasimüüjaga.

Eelised.

  1. Ökonoomsus
  2. Turvalisus
Rohkem võimalusi äri edendamiseks.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati meelepärased partnerid. Vitol on olemas kõik, et teie ettevõtet tänu oma ökonoomsusele edukaks muuta. Sertifitseeritud kütusekuluga alates 5,7 l 100 km kohta (Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS ja kaubikuna (N1) registreeritud). Keskimine kütusekulu: 5,8–5,7 l/100 km; keskmine CO2 heid: 153–150 g/km]1 [*]. Olete teel olles säästlik - väärtus, mis võiks olla eeskujuks kõigile. Just nagu Mercedes-Benzile omane töökindlus ja vastupidavus. Vito on teie jaoks olemas, kui te teda vajate. Sellele aitavad ka kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusvälbad. Üleüldse on silmapaistev tootmiskvaliteet parim eeldus, et hoida hooldus- ja remonditööde eelarve väike. Vito hea vormi säilitamiseks mitmeks aastaks, oleme kaasa andnud silmapaistva korrosioonikaitse, sealhulgas täistsingitud kere.

Jõudke ohutult sihtkohta. 

Vito laiast ohutus- ja abisüsteemidest valikust saavad kõik kasu: teie, teie kaassõitja ja isegi teised liiklejad. Ka teie koorem sõidab Vitoga kõige paremini. Standardvarustusse kuuluvad külgtuuleassistent Crosswind Assist, tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST, juhi turvapadi; Vito Mixto puhul kõrvalistuja turvapatja koos sõiduautona registreeritud sõidukiga (M1)2, samuti ESP® Elektrooniline stabiilsuskontroll. Kõige värskema varustusena sisaldab sõidudünaamika reguleerimine ka sõiduki laadimist. QR-koodiga päästekleebis juhib sõiduki õige päästekaardi juurde.

Lisavarustusena on saadaval kokkupõrke vältimise abisüsteem Collision Prevention Assist, mis annab märku liiga väikesest pikivahest ja hoiatab võimaliku kokkupõrke eest. Soovi korral on saadaval ka turvakardinad ja juhi ja kaassõitja turvapadjad, samuti ennetav reisijakaitsesüsteem PRE-SAFE®. Kui te soovite oma Vito turvavarustust veelgi enam täiustada, leiate lisavarustuse3 alt kindlasti midagi meelepärast. Üks on kõigil abisüsteemidel ühine: need aitavad teil turvaliselt sihtkohta jõuda.

1

Tarbesõidukina (N1) registeeritud Vito kaubik ja Vito Mixto 116 CDI paketiga BlueEFFICIENCY koos 7G-TRONIC PLUS käigukastiga. Kütusekulu - linn/maantee/kombineeritud: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; keskmine CO2 heide: 153–150 g/km. Reaalsed tarbimisväärtused sõltuvad muu hulgas sõiduki massist ja sõiduki varustusest.

2

Lisavarustuses Vito kaubikul ja kaubikuna (N1) registreeritud Vito Mixtol, standardvarustuses sõiduautona registreeritud (M1) Vito Mixtol.

3

Lisainfot leiate ohutuse standard- ja lisavarustustest, samuti veebiaadressilt www.mercedes-benz.de.

Kohandub peaaegu igale nõudmisele.

Sõiduki pikkus
Kompaktne
Pikk
Ekstrapikk
Kaubaruumi pindala [m²]
Kaubaruumi maht [m³]
Kaubaruumi maksimaalne pikkus [mm]
Kandevõime (kg) lubatud täismassi korral
3,97 m²
5,5 m3
2586 mm
1374 kg
4,38 m²
6,0 m3
2831 mm
1349 kg
4,76 m²
6,6 m3
3061 mm
1324 kg

Jõuab turvaliselt kohale.

Kvaliteetse turvavarustuse hulka kuuluvad Vitol näiteks standardvarustuses olev külgtuuleassistent Crosswind Assist ja tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST. Standardvarustuses oleva juhi turvapadja kõrva on saada lisavarustusena ka kaassõitja turvapadi, samuti rindkere-vaagna külgturvapadi ja turvakardinad ees. Soovi korral aitavad turvalisusele kaasa ka kokkupõrke vältimise abisüsteem Collision Prevention Assist, sõiduraja jälgimissüsteem Lane Keeping Assist ja pimenurgaassistent Blind Spot Assist.

Võimas ja kuluefektiivne.

Vito on esimene oma klassi kaubik, millele on pakkuda 3 erinevat veosüsteemi: esiratta-, tagaratta- ja nelikvedu. Olenevalt sellest, mis teid ees ootab ja kuhu sõidate: valige sõidukile sobiv veosüsteemiga, mis vastab teie kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele.

Teel olles säilitab lisavarustuses olev 7-käiguline automaatkäigukast 7G-TRONIC PLUS1 hea sõidumugavuse ja hoiab kütusekulu madala. Ka standardvarustuses olev 6-käiguline käigukast veenab oma väleduse ja tõhususe tasakaaluga. Millise veosüsteemi kasuks te ka ei otsustaks: standardvarustuses oleva elektromehaanilise roolivõimendiga, mugava veermiku kohandamisega ja ühe ratta kinnitusega, naudite Vitos sõiduauto tasemel sõidumugavust.

1

Saadaval tagaratta- ja nelikveo puhul.

Lorem Ipsum