Vito Tourer erakasutuses | Mercedes-Benzi kaubik

Võimaluste rohkus: Vito Tourer eraeesmärgil kasutamiseks.

Sama mitmekülgne kui teekonnad.

Vito. Tahab, oskab ja teeb ära.

Te soovite alati valmis olla? Te ei suuda uutele katsumustele vastu seista? Te teete otsusekindluse oma ülesandeks? Siis sobib Vito Tourer just teile. Sest Vito Tourer viib teid edasi - nii teel kui ka teie ettevõtte edu suunas. Ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest on see sama eeskujulik kui varieeruvuse ja turvalisuse osas. See on ka professionaalse inimesteveo spetsialist - tõeline tarbesõidukite spetsialist.

Tänu uudsetele abi- ja ohutussüsteemidele sõidate oma sihtkohtadesse veelgi turvalisemalt. Kas tagasilla- või nelikvedu, Vito Tourer BASE, PRO või SELECT: te valite ainult sobiva sõiduki vastavalt oma eelistustele.

Ja Mercedes-Benzi partnerite tihe võrgustik hoolitseb arvukate teenustega selle eest, et teie Vito Tourer püsiks pikka aega töökindel. Usaldage hooldus ja remont oma Mercedes-Benzi teenindusele. Tema teab teie sõidukit kõige paremini. Nii jääb Vito Tourer pikaks ajal teie väärtuslikuks partneriks.

Mercedes-Benzi kaubikud. Mõeldud jooksma.

Eelised.

Alati abivalmis.

Sama mitmekülgne kui teekonnad.

Kohale jõuda võivad kõik. Teie nõue on edasi jõuda. Seetõttu on Vito Toureri valikus 3 tugevat mootorit, samuti ajami liigid tagasilla- ja nelikveo jaoks. Olenevalt sellest, mis teid ees ootab ja kus sõidate: valige omale sõiduk sellise ajamiga, mis vastab teie kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele.

Teel olles säilitab lisavarustuses olev 7-käiguline automaatkäigukast 7G-TRONIC PLUS hea sõidumugavuse ja hoiab kütusekulu madala. Ka standardvarustuses olev 6-käiguline käigukast veenab oma väleduse ja tõhususe võrdelise tasakaaluga. Millise ajami variandi kasuks te ka ei otsustaks: standardvarustuses oleva elektromehaanilise roolivõimendiga, mugava veermiku kohandamisega ja ühe ratta kinnitusega naudite Vito Toureris selle tõhusust, veere- ja sõidumugavust sõiduauto tasemel.

Mercedes PRO: lihtsustab ja kiirendab teie äri.

Mercedes PRO1 on Mercedes-Benz Vans’i uus kaubamärk kõigile olemasolevatele ja uutele teenustele, lahendustele ja digitaalsetele teenustele teie igapäevatöös. Meie eesmärk: kasutada digitaalseid võimalusi, mis muudaksid teie äri veelgi tõhusamaks.

Mercedes PRO ühendab kõik teile vajalikud teenused ühte veebiplatvormi. Alustuseks on teile saadaval valitud teenused, mida pidevalt täiendatakse ja teie vajadustele isikustatakse. Meie eesmärk on ühendada teie vajadused meie poolt väljatöötatud tulevaste tehnoloogiatega ja neid arukalt teie igapäevasesse töösse integreerida.

1

Mercedes PRO ei ole veel Eestis saadaval (on saadaval valitud Euroopa riikides ja Ameerika Ühendriikides). Lisateabe saamiseks pöörduge palun lähima Mercedes-Benz esinduse poole. 

Lorem Ipsum