Võimaluste rohkus: Vito Tourer eraeesmärgil kasutamiseks.

Sama mitmekülgne kui teekonnad.

Vito. Tahab, oskab ja teeb ära.

Te soovite alati valmis olla? Te ei suuda uutele katsumustele vastu seista? Te teete otsusekindluse oma ülesandeks? Siis sobib Vito Tourer just teile. Sest Vito Tourer viib teid edasi - nii teel kui ka teie ettevõtte edu suunas. Ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest on see sama eeskujulik kui varieeruvuse ja turvalisuse osas. See on ka professionaalse inimesteveo spetsialist - tõeline tarbesõidukite spetsialist.

Tänu uudsetele abi- ja ohutussüsteemidele sõidate oma sihtkohtadesse veelgi turvalisemalt. Kas tagasilla- või nelikvedu, Vito Tourer BASE, PRO või SELECT: te valite ainult sobiva sõiduki vastavalt oma eelistustele.

Ja Mercedes-Benzi partnerite tihe võrgustik hoolitseb arvukate teenustega selle eest, et teie Vito Tourer püsiks pikka aega töökindel. Usaldage hooldus ja remont oma Mercedes-Benzi teenindusele. Tema teab teie sõidukit kõige paremini. Nii jääb Vito Tourer pikaks ajal teie väärtuslikuks partneriks.

Mercedes-Benzi kaubikud. Mõeldud jooksma.

Eelised.

  1. Paindlikkusega
  2. Turvalisus
  3. Mugavus
  4. Ökonoomsus
  5. Kvaliteet
Võimaluste eelis.

Milline on teie sihtkoht: Vito Tourer toetab teid, et jõuaksite edukalt kohale. Kuna 3 mudelit BASE, PRO ja SELECT võimaldavad neid kohandada just teie ja teie reisijate vajadustele. Kui te vajate väga mugavat sõidukit reisibüroo või hotelli pendeltranspordiks, on parim valik Vito Tourer SELECT 2 reguleeritava 3-kohaliste istepinkidega. Ehk soovite oma reisijaid poputada valguse ja õhuga ja tellite valikvarustuses oleva panoraamkatuseluugi. Kas soovite silmapaistvalt mitmekülgset taksot või ühistranspordisõidukit? Siis peaksite õppima tundma Vito Tourer PROd. Kui soovite oma meeskonda sihtkohta toimetada, siis pakub seda funktsionaalne Vito Tourer BASE.

Olenevalt sõiduki pikkusest saate sõitjateruumi paigutada 2 või väga pika versiooni korral lausa 3 istmerida 2- ja 3-kohaliste istepinkidega. Saamakas maksimaalselt 9 istekohta, valige kas 3 istmerida sõitjateruumis (2-2-3 istmete paigutus) või otsustage kaassõitja eesmise istepingi ja kahe 3-kohalise istepingi kasuks taga. Ja parim seejuures on: ka privaatsetel reisidel saate kasu Vito Toureri mitmekülgsusest.

See on kindla peale minek - kõikide Tourerite puhul.

Vito Toureri eesrindlikest ohutus- ja abisüsteemidest saavad kõik kasu: teie kaassõitjad, teie ja isegi teised liiklejad. Näiteks standardvarustuses olevad abisüsteemid, nagu küljetuule abisüsteem ja tähelepanuhoidja ATTENTION ASSIST, elektroonilise stabiilsuskontrolli ADAPTIVE ESP® uusim generatsioon ja kuni 6 turvapatja sõitjate kaitseks1. Ja QR-koodi päästekleebisega B-piilaril saavad pääsetöötajad skaneerida vahetult sõidukipõhist päästekaarti.

Tippmargiks on valikvarustuses olev kokkupõrke abisüsteem COLLISION PREVENTION ASSIST, mis kontrollib linnast väljas sõites pikivahet eessõitvate sõidukitega ja hoiatab võimaliku kokkupõrke eest. Soovi korral võib paigaldada tagurduskaamera ja ennetava sõitjate kaitsesüsteemi PRE-SAFE®. Ja kui te soovite oma Vito Toureri turvavarustust veelgi enam täiustada, leiate lisaohutusvarustuse2 alt kindlasti midagi. Üks on kõigil ühine: need aitavad teil turvaliselt oma sihtkohta jõuda.

Vaimustav, kui mugav võib töökoht olla.

Tuleme teie töö meeldivate külgede juurde: Vito Tourer muudab oma ruumika salongiga teie töötuju kõige paremaks. Istmete vastupidav tekstiilkate ja ergonoomiline polster muudavad ka pikad sõidud mugavaks. Külmal aastaajal on juhi ja kõrvalistuja valikuline istmesoojendus väärtuslik lisa. Valikvarustuses olev kõrvalistujapingil on ruumi 2 kaassõitjale.

Tänu elektromehaanilisele roolivõimendile ja TEMPOMATi, reguleeritava roolisambaga mitmefunktsioonilise rooliratta ja sõiduarvesti valikutele juhite kergelt oma ülesandeid. Ka valikvarustuses olev kliimaseade või kliimaautomaatika aitab säilitada selget pead.

Soovi korral saada olev audiosüsteem tagab sõidu ajal parima ühenduse ja hea suhtluse, samuti hoolitsevad navigeerimissüsteem Audio 40 ja Becker® MAP PILOT3 selle eest, et te kiiremini sihtkohta jõuaksite. Kui soovite Vito Toureri väärtust veelgi enam suurendada, tellige interjööri valikuline kroompakett4. Ja kuna iga edukas ettevõte saab alguse headest panipaikadest, on Vito Tourer varustatud arvukate praktiliste hoiukohtadega.

Tänu suurele töökindlusele liigute edasi.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati meelsasti kohatav partner. Seetõttu on Vito Toureril olemas kõik, et teie ettevõtet tänu selle ökonoomsusele edukaks muuta. Mercedes-Benzile omane töökindlus ja vastupidavus on eeskujulik. See tagab selle, et teie Vito Tourer on teie jaoks olemas, kui te teda vajate. Sellele aitavad ka kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusvälbad. Üleüldse on silmapaistev tootmiskvaliteet parim eeldus, et hoida hooldus- ja remonditööde eelarve väike. Nägemaks Vito Tourerit veel pärast mitmeid aastaid heas vormis olemas, oleme andnud kaasa silmapaistva korrosioonikaitse, sealhulgas täistsingitud kere.

Valmis, kui teie olete.

Te hakkate oma Vitot partnerina kiiresti hindama. Seetõttu teeme kõik pika ja usaldusväärse suhte säilitamiseks. Te saate tarnega täiesti valmis sõiduki Mercedes-Benzi kvaliteediga, mis on pidanud edukalt vastu 5,5 miljonit testkilomeetrit ja läbinud arvukalt katseid. Vito on arendatud ärivaldkonnas kasutatavate sõidukite rangetele nõudmistele. Ja selle mitmekülgne korrosioonikaitse koos täistsingitud kerega tagab, et see on ka pärast mitmeid aastaid teie ettevõtte hea ilme visiitkaart.

Nii palju on kindel: Vito näol teete otsuse sõiduki kasuks, millele te saate kindel olla. See toetab teid oma parima kasutatavusega kõikjal teie ülesannete täitmisel. Sest meie jaoks on „Mercedes-Benzi pakiautod. Mõeldud jooksma.“ mitte vaid moto, vaid lubadus.

1

Juhi ja kaassõitja turvapadi kuulub kõigi Vito Tourerite puhul standardvarustusse. Lisaks on saadaval rindkere ja vaagna piirkonda kaitsvad külgturvapadjad, turvakardinad ees ning turvakardinad nii ees kui ka taga.

2

Lisainfot leiate ohutuse standard- ja lisavarustustest, samuti veebiaadressilt www.mercedes-benz.de.

3

Navigeerimissüsteem Becker® MAP PILOT(ainult koos Audio 15 süsteemiga).

4

Salongi kroompakett kuulub Vito Tourer SELECTi varustusse.

Alati abivalmis.

COLLISION PREVENTION ASSIST

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem

Pimenurgaabi

PRE-SAFE®-i süsteem

Aktiivne parkimisabi

Sõidutulede assistent

Sama mitmekülgne kui teekonnad.

Kohale jõuda võivad kõik. Teie nõue on edasi jõuda. Seetõttu on Vito Toureri valikus 3 tugevat mootorit, samuti ajami liigid tagasilla- ja nelikveo jaoks. Olenevalt sellest, mis teid ees ootab ja kus sõidate: valige omale sõiduk sellise ajamiga, mis vastab teie kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele.

Teel olles säilitab lisavarustuses olev 7-käiguline automaatkäigukast 7G-TRONIC PLUS hea sõidumugavuse ja hoiab kütusekulu madala. Ka standardvarustuses olev 6-käiguline käigukast veenab oma väleduse ja tõhususe võrdelise tasakaaluga. Millise ajami variandi kasuks te ka ei otsustaks: standardvarustuses oleva elektromehaanilise roolivõimendiga, mugava veermiku kohandamisega ja ühe ratta kinnitusega naudite Vito Toureris selle tõhusust, veere- ja sõidumugavust sõiduauto tasemel.

Mercedes PRO: lihtsustab ja kiirendab teie äri.

Mercedes PRO1 on Mercedes-Benz Vans’i uus kaubamärk kõigile olemasolevatele ja uutele teenustele, lahendustele ja digitaalsetele teenustele teie igapäevatöös. Meie eesmärk: kasutada digitaalseid võimalusi, mis muudaksid teie äri veelgi tõhusamaks.

Mercedes PRO ühendab kõik teile vajalikud teenused ühte veebiplatvormi. Alustuseks on teile saadaval valitud teenused, mida pidevalt täiendatakse ja teie vajadustele isikustatakse. Meie eesmärk on ühendada teie vajadused meie poolt väljatöötatud tulevaste tehnoloogiatega ja neid arukalt teie igapäevasesse töösse integreerida.

1

Mercedes PRO ei ole veel Eestis saadaval (on saadaval valitud Euroopa riikides ja Ameerika Ühendriikides). Lisateabe saamiseks pöörduge palun lähima Mercedes-Benz esinduse poole. 

Lorem Ipsum