Uus X-klass. Ühendab erinevad maailmad.

Hind alates 35 700 eurot

Kütkestavalt töökindel.

Ta on loodusjõudusid trotsides sõltumatu, tema markantne disain püüab pilke. X-klass on ühtaegu vastupidav ja jõuline, et saaksite sellega vabalt ka raskel maastikul liigelda, ja samas ka pilkupüüdev, et eristuda teistest suurlinnadžunglis. Funktsionaalse ja usaldusväärse partnerina igapäevatöös on see sama veenev kui kaaslasena spontaansetel vabaajaseiklustel. Tundke rõõmu sõidukist, mis koondab endas eri maailmad täiesti uuel moel: tere tulemast X-klassi maailma – Mercedes-Benz pikapite seas!

Eelised.

  1. Jõulisus
  2. Maastikusõit
  3. Jõudlus
  4. Funktsionaalsus
  5. Mugavus
  6. Disain
  7. Turvalisus
See, kes suudab kanda enam kui tonni, vajab tugevat selgroogu.

X-klass on läbi ja lõhki jõuline: suuteline kandma enam kui 1000 kg koormat ja vedama kuni 3500 kg haagist. See nõuab stabiilset ja kindlat raami. Just sellepärast oleme oma sõiduki ehitanud kvaliteetsest terasest redelraamile. Võite julgelt veokasti tööriistu, seadmeid, materjali või spordi- ja vabaajavarustust laadida. Ka siis kui sõidate maha pinnatud teelt, kaitseb tugev raam koormat vigastuste eest. Roostevabast terasest lisavarustuses olev karterikaitse kaitseb auto mootorit, käigukasti ja väljalaskesüsteemi kui maastikul takistusi ületate.

Muljetavaldavad maastikusõidu omadused.

Tänu nelikveole ja selle erinevatele režiimidele, maastikusõidu jõuülekandele ja lisavarustusse kuuluvale tagasilla diferentsiaalilukule olete kindlalt liikvel ka rasketel maastikul. Külluslik 202millimeetrine kliirens – ja lisana soovi korral kuni 222millimeetrine – jätab maapinna ja auto vahele piisavalt ruumi. Ka kõige järsemad langused ja tõusud pole X-klassile takistuseks. Sobival pinnasel ronib ta peaaegu 100% tõusudel ning säilitab juhtimisstabiilsuse kuni 49,8° nurga all. Nii pakuvad maastikusõidud veelgi enam sõidulusti.

Täiuslik sõidurõõm!

X-klassi pakutavat sõiduelamust saab kõige paremini kirjeldada järgmiselt: käivita mootor ning tunneta absoluutset veojõudu kohe – alates väga madalatest mootoripööretest. Kõige enam vaimustab teid enesekindlate sõiduomadustega jõuline V6-diiselmootor [X 350 d 4MATIC. kombineeritud kütusekulu: 8,8-9,0 l/100 km; kombineeritud CO2-emissioon 230–236 g/km]1*. DYNAMIC SELECT sisaldab 5 sõiduprogrammi, võimaldades valida mugava, maastikusõidu jaoks kohandatud, sportliku ja kütusesäästliku sõidurežiimi vahel. DYNAMIC SELECT käsitsi juhitavas režiimis saate käike lülitada enda soovi järgi käiguvahetuslabadega rooli küljes..

Koheselt tunnetatav jõud kuulub sama palju Mercedes-Benzi esimese pikapi juurde nagu tema erakordselt vilgas olemus. Sellele panevad aluse elavaks seadistatud vedrustus, roolisüsteem ning jõuülekanne. Lisaks sellele, et X-klassi väljaulatuvad rattakoopad ning laiad rehvid näevad uhked välja, tagavad need laia rööpme, mis annab oma panuse suurepärasesse külgdünaamikasse. Täpselt nagu ka elavaloomuline mitmikhoobadega tagavedrustus.

Tugev, kergesti puhastatav veokast.

X-klassiga on mugav vedada nii jalgrattaid, heinapalle, mootorsaagi kui palju muud. Tugev, kergesti puhastatav veokast, pikkusega 1587 mm võtab probleemideta vastu ka musta, märja või tolmuse eseme. Kuni 1092 kg kandejõud lubab vedada ka raskeid esemeid või kaupa. Tagumiste rattakoobaste vahe on piisavalt suur, et kasti mahuks ka euroalus. Et veetav kaup kindlalt paigal püsiks ja liikuma ei pääseks, on veokasti 475 mm kõrgustel sisekülgedel kaubakinnitusreelingud. Tänu astmelauale tagumises põrkerauas on veokasti ronimine lihtsam. 12 V pistikusse veokastis saab ühendada näiteks tööriistu. Pimedal ajal valgustavad laadimist 4 LED tuld.

Jõuline välimus. Suursugune sisu.

Mercedes-Benzi uus pikab kehtestab uued standardid. Ja seda on tunda. Mitte ainult disainis, võimsuses ja maastikusuutlikkuses – vaid ka tehnoloogiates, mis muudavad sõidu eriti sujuvaks ning X-klassi tunde veelgi täiuslikumaks. Seda kõike päris algusest peale, sest lisavarustusse kuuluv KEYLESS-GO avamis- ja käivitussüsteem võimaldab sõitu alustada võtit lihtsalt kaasas kandes. Nõlvalt startimise abisüsteem aitab kohalt võtta järskudel tõusudel. Sõidu ajal hoiab automaatne kahetsooniline kliimaseade THERMOTRONIC ideaaltemperatuuri. Ning tänu mugavale vedrustusele, individuaalselt ja elektriliselt reguleeritavatele istmetele, nende ristsejatoe seadistamisele ja soojendusele naudivad sõitjad ka pikki teekondi. Ühtlasi võimaldavad modernsed info-, meelelahutus-, ja navigatsioonisüsteemid COMAND Online, Audio 20 USB ja Audio 20 CD kasutada ka Mercedes me connecti ühenduvusteenuseid.

Tänu mugavale veermikule ning individuaalselt reguleeritavale juhi ja kõrvalistuja istmele on ka pikkade sõitude läbimine mugav ja meeldiv. Lisavarustusena on saadaval ka elektriliselt reguleeritava nimmetoega ning istmesoojendusega istmed. Olles sihtkohta pärale jõudnud, muudab 360° kaameraga parkimispakett manööverdamise ja parkimise lihtsaks. Kasutamise teeb intuitiivseks hoolikalt läbi mõeldud funktsionaalsus ja kuvamisloogika.

Veokastiga pilgupüüdja.

Su pilk jääb esmalt pidama imposantsel esiosal. Kühmudega kapott, esimene kaitseraud ja selle all olev põhjakaitset meenutav kroomist ehisdetail moodustavad sümbioosi: suurlinlik stiil seguneb robustse off-road maailmaga. Efektsed esituled – lisavarustuses ka LED tehnoloogiaga – laiendavad esivõret ja annavad X-klassile maskuliinse ja enesekindla ilme. Libistades pilguga üle konkreetse joonega jõuliste rattakoobaste ja topeltkodaratega kuni 19tolliste valuvelgede, jõuad põhiliseni: esimese hõbetähte kandva pikapi veokastini. Teiste pikapide seast tõstavad X-klassi esile poleeritud roostevabast terasest stiilne kaitseraud, lisavarustusse kuuluv kasti kate ja integreeritud LED valgustus.

Mercedes-Benzi isikupärane disain on mõjuv iga nurga alt ning nähtav igas detailis. Ning kolme selgelt eristuvad paketti - PURE, PROGRESSIVE ja POWER - saab veelgi täiendada stiilse originaallisavarustusega, muutes uue X-klassi just Sinule sobivalt isikupäraseks.

Turvalisus, millele võib kindel olla. 

Uus X-klass suudab oma rohkete ohutus- ja juhiabisüsteemidega muuta juhi töö lihtsamaks ja vähendada ka koormust. Seda tänu erineva dünaamikaga juhiabisüsteemidele ja pidurisüsteemidele, nt ESP® koos haagise stabiliseerimise süsteemiga, mis aitavad tuvastada kriitilisi sõiduolukordi ning neid vajaduse korral leevendada. Lisaks toetavad juhiabisüsteemid juhti ka väsimuse korral ja kriitilistes sõidusituatsioonides, aidates nt hoida sõidurada ja pakkudes aktiivset pidurdusabi. 
Halvima stsenaariumi puhul kaitsevad sõitaid maksimaalsel tasemel X-klassi baasvarustusse kuuluvad seitse turvapatja. Ning Mercedes-Benzi hädaabikõnede süsteem võib märkimisväärselt vähendada aega, mille jooksul abi sündmuskohale jõuab.

1

X 350 d 4MATIC käigukastiga 7G-TRONIC PLUS. Kütusekulu linnas/maanteel/kombineeritud: 10,3-10,0/8,3-8,1/9,0-8,8 l/100 km; kombineeritud CO2-emissioon: 236-230 g/km [*]. Reaalne tarbimine väärtused sõltuvad sõiduki massi ja valitud seadmed.

Lorem Ipsum