Välisdisain Uue Mercedes-Benz CLE Cabriolet' välisdisain. Uus CLE Cabriolet ühendab CLE Coupé sportlikud disainielemendid, nagu näiteks väljendusrikaste kapotikühmude ja madala kapotiga võimsa esiosa ning stiilse akustilise tekstiilkatuse. CLE on kabriolett kõigile, kes hindavad suurepärast disaini, dünaamilist sõidunaudingut ja võimet saavutada mõne sekundiga vabadustunne.
Järgmine
Eelmine
  Progressiivse disainiga esiosa  Muljet avaldav esiosa: madal kapott, mida täiendab A-kujuline Mercedes-Benzi mustriga iluvõre.
  Standardvarustuses 18-tollised rattad, lisavarustuses kuni 20-tollised rattad CLE Cabrioleti iseloomuga sobivad kokku aerodünaamiliselt optimeeritud valuveljed suurusega alates 18- kuni 20-tollini.
  Täisautomaatne ja akustilise müraeristusega tekstiilkatus Kolmes värvitoonis pakutav täisautomaatne akustiline tekstiilkatus tagab suurepärase mugavuse, isoleerib välismüra ja kaitseb kuumuse eest, et saaksite igat sõitu maksimaalselt nautida.
  Särav valgus: kaheosalised tagatuled ja neid ühendav disainielement Voolavalt sujuv tagaosa disain, efektse valgusega kaheosalised tagatuled ja neid ühendav disainielement: CLE Cabriolet on ka tagantvaates efektne ja sportlik.
  Sõitjateruum Uue Mercedes-Benz CLE Cabriolet' sõitjateruum.

  Nappa nahka meenutava ARTICO kunstnahaga kaetud armatuurlaud näidikupaneeli kohal ja vööjoon

  Close

  Nappa nahka meenutava ARTICO kunstnahaga kaetud armatuurlaud näidikupaneeli kohal ja vööjoon

  Uue CLE Cabriolet' standardvarustusse kuulub sõitjateruumi AVANTGARDE pakett. Sõitjateruumi muudavad eksklusiivsemaks ja personaalsemaks nappa nahka meenutava ARTICO kunstnahaga kaetud armatuurlaud näidikupaneeli kohal ja vööjoon.

  Meeleoluvalgustus

  Close

  Meeleoluvalgustus

  Kohandage sõitjateruumi vastavalt oma personaalsele eelistusele ja meeleolule. 64 värvi ja selgete valgusjoontega meeleoluvalgustus[1] annab teile sõitjateruumi valgustamiseks peaaegu piiramatud võimalused ja õige taustavärvi igaks olukorraks.

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem

  Close

  Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem

  Kõikehõlmav helielamus: Burmester® 3D ruumilise heli süsteem[1] pakub kvaliteetset heli nii esi- kui ka tagaistmetel. Burmester® kirjaga elegantsed metallist kõlarikatted täiustavad interjööri ning muudavad selle veelgi esinduslikumaks. Esiistmetega integreeritud lisakõlarid optimeerivad ruumilist heli ja tagavad erilise kuulamiselamuse.

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Integreeritud kõlaritega elegantsed esiistmed

  Close

  Integreeritud kõlaritega elegantsed esiistmed

  Uue CLE Cabrioleti esiistmetel saab lisavarustusena tellida seitsmetsooniliste massaažifunktsiooni ning ja neil on AIRSCARF-soojendussüsteem, mis tagab optimaalse soojuse kaelapiirkonnas. Esiistmetega integreeritud kõlarid pakuvad juhile ja kaassõitjale põnevat ruumilist helielamust.[1]

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  AIRSCARF

  Close

  AIRSCARF

  Nautige optimaalset mugavust AIRSCARF küttesüsteemi[1] ja kolme personaalse soojendusastmega. Kui temperatuur langeb, tekitab see süsteem juhi ja kõrvalistuja kaelapiirkonna ümber otsekui sooja õhusalli. Õhuvoolu intensiivsust saab reguleerida ja selle maksimaalne soojus säilib ka suurematel kiirustel.

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Varustus Uue CLE Cabriolet' tähelepanuväärne varustus.
  Järgmine
  Eelmine
   Mälupakett Mälupakett[1] võimaldab mugavalt salvestada istme kolm asendit ning nende vahel valida. Lisaks salvestatakse rooli, välispeeglite ja lisavarustusse kuuluva tuuleklaasinäidiku asend. Kui olete loonud kasutajaprofiili, peate selle keskekraanilt aktiveerima - siis rakenduvad teie isiklikud seadistused.

   [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   12,3-tolline juhiekraan Kõrglahutusega juhiekraan annab teile ülevaate kõigest olulisest. Kuvatavat sisu saab määrata interaktiivsete menüüde kaudu – alates „Classicust” kuni „Service'ini” – intuitiivselt ja personaalselt vastavalt oma soovile.
   Uue põlvkonna MBUX-iga 11,9-tolline keskekraan Klaasi all ja puutetundlik: 11,9-tolline juhi poole pööratud keskekraan rõhutab CLE Cabrioleti sõitjateruumi tippkvaliteeti. Ekraani kallet saab seadistada ning sel moel vähendada päikese peegeldumist, kui sõidetakse lahtise katusega. Uue põlvkonna MBUX[1] pakub palju uusi funktsioone, teenuseid ja suhtlemisvõimalusi. Intuitiivselt juhitav kas hääle või puudutuse või käeliigutusega. Sujuvalt teie digitaalse eluga integreeritud ning personaalsete kuvastiilidega kohandatav[2]

   [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

   [2] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
   Cabriolet' mugavuspakett Pikendage kabrioletihooaega, et see kestaks läbi terve aasta: nautige lahtise katusega sõites optimaalset mugavust ning kogege autos igat aastaaega. AIRSCARF kaelapiirkonna soojenduse, AIRCAP tuuletõmbe vältimise süsteemi ja elektrilise pakiruumi eraldajaga pakett komplekteerib üksteist täiendava intelligentse varustuse, mis rõõmustab teid aastaringselt.
   DYNAMIC BODY CONTROL DYNAMIC BODY CONTROL võimaldab valida maksimaalselt elava juhitavuse ja tähelepanuväärse mugavuse vahel – et sõiduomadused vastaks teele ja teie personaalsele sõidustiilile. 15 mm võrra madalam vedrustus loob ideaalsed eeldused eriti dünaamiliseks sõiduks. Valige auto seadistus DYNAMIC SELECTIGA: "ECO", "Sport", "Comfort" või "Individual" – vastavalt sõidukiirusele, teeoludele ja sõiduolukorrale.[1]

   [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   Võtke meiega ühendust Teie küsimused ja soovid seoses uue CLE Cabriolet'ga. Kas teil on uue CLE Cabriolet' kohta küsimusi, soovite kokku leppida proovisõidu või lihtsalt kõige värskema infoga kursis olla? Siis võtke meiega ühendust.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.