Välisdisain Uue, EQ tehnoloogiaga Mercedes-Benz G 580 välisdisain. Elektrilise G-klassi välimus ühendab harmooniliselt ikoonilise disaini ja modernsed detailid. Klassikaline siluett, mis räägib off-road pärandist, hõlmab nüüd moodsaid elemente, nagu näiteks animatsioonifunktsiooniga LED-ribaga Black Panel esipaneel. Arengust räägib valik tagaukse disainkatte, varuratta Design Box-katte või katmata varuratta vahel, mida saab kombineerida aerovelgedega[5]. See on elektriajastusse toodud G-klassi pärand.
Järgmine
Eelmine
  Black Panel esipaneel, animatsioonifunktsiooniga LED-ribaga Julge lähenemine mustas, mille toob veel paremini esile õrn LED-i sära: kõike seda on unikaalsel moel kohandatud G-klassi jõulise elegantsiga.





  Aeroveljed Aerodünaamiliselt optimeeritud veljed lisavad efektiivsust, sooritusvõimet ning disainile stiilset modernsust.






  Design box Uus elegantne disain, mis täiustab auto tagantvaadet, tagades samal ajal optimaalse funktsionaalsuse.


  Kaitseliistud G-klassi kere kaitseliistud annavad oma panuse ikoonilisse disaini[1].

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.






  Sõitjateruum EQ tehnoloogiaga uue Mercedes-Benz G 580 sõitjateruum.

  Uue disainiga rool

  Close

  Uue disainiga rool

  Luksuslik, ergonoomilise kuju ning nappa nahkpolstriga uus multifunktsionaalne rool pakub puutetundlikke multifunktsionaalseid nuppe ja lisavarustusena soojendust. Käiguvahetuslabad tagavad kiire reageerimise ja haarava sõidu.

  OFFROAD COCKPIT

  Close

  OFFROAD COCKPIT

  G-klass muudab maastikusõidud lihtsamaks unikaalse ekraanikuva ja juhpaneeliga OFFROAD COCKPIT-iga See võimaldab jälgida ja juhtida diferentsiaalilukke ja aeglustit, tagades pingevaba ning seiklusliku maastikukogemuse.

  G-ROAR

  Close

  G-ROAR

  The G-ROAR[1] rõhutab akustiliselt teie täiselektrilise G-klassi erilist iseloomu – nii auto sees kui ka väljas. Lisaks interaktiivsetele sõiduhäältele saadab G-ROAR heli muid protsesse, näiteks laadimist.

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Uusima põlvkonna MBUX

  Close

  ​Uusima põlvkonna MBUX

  MBUX-i uusim põlvkond täiustab tippklassi multimeediasüsteemi, omades võimsat protsessorit, mis tagab kiirema toimimise, kõrge eraldusvõimega laiekraani, intuitiivset kasutajaliidest, vestelda suutvat kõneassistenti ning suurt valikut navigeerimis- ja ühenduvusteenuseid.

  Läbipaistev kapott

  Close

  Läbipaistev kapott

  Maastikul sõites näitab virtuaalne vaade otse auto ees või all olevat ala. See võimaldab enesekindlalt maastikul sõita ja turvaliselt ümber takistuste manööverdada. Kaamerapiltide põhjal arvutatud kuva näidatakse nii, et kapott näib meediaekraanil läbipaistev[1]. Eesoleva tee visualiseerimine aitab valida optimaalse sõiduraja.

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.




  Maastikuvõimekus Unikaalse off-road ikooni tõeline jõud. Ületamatu maastikuvõimekusega G-klassil on täiustatud funktsioonid rasketel tõusudel, järskudel langustel ja sügavas vees sõitmiseks. Tugev konstruktsioon ja kõrgtehnoloogiline nelikveosüsteem tagavad karmis keskkonnas suurepärase stabiilsuse ja kontrolli.
  Järgmine
  Eelmine
   eDrive Pöördemomendi ümbersuunamine kontrollib eraldi iga rattani jõudvat pöördemomenti. Teie täiselektriline G-klass on maastikul sisuliselt peatamatu: intelligentne süsteem suunab pöördemomendi alati neile ratastele, millel on haardumine, ja tagab parima võimaliku liikumisvõime. eDrive'i puhul on neli eraldiseisvat elektrilist mootorit paigutatud rataste lähedusse, et tagada täpne pöördemomendi ümberjaotamine. Maanteel kogete äärmiselt elavat ja samas stabiilset juhitavust.

   ELECTRIC DYNAMIC SELECT ELECTRIC DYNAMIC SELECT muudab sõiduomadusi sõrmeliigutusega. Viis sõidurežiimi kohandavad näiteks mootori, vedrustuse ja roolisüsteemi seadistust. Spetsiaalsete maastikusõidurežiimide "Trail" ja "Rock" abil sõidate meisterlikult ka raskel pinnasel. Piduritega toimiva rekuperatsiooni tugevust saate reguleerida roolilabadega.




   Jäik tagasild G-klassi uuenduslikus konstruktsioonis kasutatakse tagateljel De Dion vedrustust. Eraldi poolvõllid võimaldavad tagumised elektrimootorid poltidega otse veermiku külge kinnitada. See tagab, et sõltumata vedrustuse liikumisest säilitavad rattad kindla kalde- ja pöördenurga, suurendades stabiilsust ja parandades juhitavust.

   Süsinikust põhjakaitse Elektrilisel G-klassil kasutatakse intelligentsest süsinikusisaldusega materjalide kombinatsioonist põhjakaitset. Võrreldes terasest või alumiiniumist alternatiividega suurendab see jäikust. Lisaks tagab see pikaajalise korrosioonikaitse ja vähendab auto massi. Kerealuse plaadi paksus on 26 millimeetrit, kaal u 58 kilogrammi ja see on redelraami külge kinnitatud enam kui 50 teraskruviga.


   Rekuperatsioon Maksimeerige oma sõiduaega nutika energia rekuperatsiooniga. Te saate roolilabadega reguleerida, kuidas auto sõidu ajal energiat kogub ja taaskasutab. See suudab nutikalt kohanduda liikluse, kiiruspiirangute ja muuga, tagades sujuva ja efektiivse reisi.
   Integreeritud akuga redelraam tagab madala raskuskeskme Kogege G-klassi tipptasemel inseneritööd. Ikoonilist redelraami on elektriauto jaoks kohandatud, see ümbritseb akut. See konstruktsiooniinnovatsioon viib auto raskuskeskme oluliselt madalamale, pakkudes paremat tasakaalu ja sujuvamat sõitu.
   Võtke meiega ühendust Teie küsimused ja soovid seoses uue elektrilise G-klassiga. Kas teil on uue elektrilise G-klassi kohta küsimusi või lihtsalt kõige värskema infoga kursis olla? Siis võtke meiega ühendust.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.