Välisdisain Uue Mercedes-Benz G-klassi välisdisain. Tugevam kui aeg: G-klass on alati olnud ülima maastikuvõimekuse sümbol ja disain peegeldab seda pärandit. Robustne esiosa, silmapaistvalt tagauksel olev varuratas ja efektsed rattakoopakatted: kõik see on osa ikoonilisest ja kordumatust G-klassi disainist. Tutvuge Mercedes-Benz G-klassi tähelepanuväärse väliskujustusega, mis on saadaval kolme eristuva disainipaketiga: PROFESSIONAL Line [1], EXCLUSIVE Line [1] ja sportlik AMG Line Line [1].
[1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
Järgmine
Eelmine
  Uuendatud iluvõre disain G-klass püüab tähelepanu oma jõulise ja efektse esiosaga, mis räägib valmisolekust uuteks seiklusteks. Auto ikoonilist välimust võimendavad uue disainiga iluvõre ja täiustatud kerelaiendid.


  MULTIBEAM LED esituled Nutikad, kohanduvad ja loodud turvalisusemaks sõiduks - teisi pimestamata.[1]

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Varuratas tagauksel G-klassi tagauksel asuv varuratas on klassikaline ja eristuv varustus, mis harmoneerub veatult uue disainiga tagaosaga, muutes selle veelgi mõjuvamaks.

  Viimistluselemendiga kerekaitsliistud Elegantsed jooned, suured siledad pinnad, hõbekroomiga iluvõre, roostevabast terasest varurattakatte äär ja horisontaalne kaitseliist, millel on musta värvi triipudega viimistluselement: kõik see defineerib G-klassi kordumatud proportsioonid ja jõulise kuju.  Musta värvi MANUFAKTUR astmelauad Musta värvi MANUFAKTUR astmelaudadega[1] rõhutate veelgi oma Mercedes-Benz G-klassi individuaalsust ja dünaamilisust. Tellida saab ka musta värvi katuse, kaitserauad ja rattakoopalaiendid – või valite hoopis täielikult musta viimistluse[1].

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.


  20-tollised viie topeltkodaraga AMG valuveljed 20-tolliste viie topeltkodaraga AMG valuvelgede[1] Himalaya Grey hall värv on kombineeritud matthõbedase viimistlusega, mis annab veljele visuaalset sügavust.

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Interjöör Uue Mercedes-Benz G-klassi interjöör.

  Uue disainiga rool

  Close

  Uue disainiga rool

  Elegantne nahkpolster muudab uue multifunktsionaalse sportrooli interjööri tõeliseks pärliks. Kasutage puutepindu, et juhtida kõige olulisemaid funktsioone: kõik on kontrolli all käsi roolilt võtmata.

  MBUX

  Close

  MBUX

  MBUX pakub transformatiivset teabe- ja meelelahutuskogemust. Hääle või puudutusega hõlpsasti juhitavana see on sujuvalt integreeritud teie digitaalse eluga. Kohandatavate kuvastiilidega MBUX areneb iga teekonnaga, kohandudes intelligentselt iga juhi unikaalsete eelistustega.

  Offroad kuva

  Close

  Offroad kuva

  Omage meediaekraanil oma sõidu kohta põhjalikku ülevaadet animatsiooni abil, mis näitab auto kaldenurka ja -kraadi ning tehnilisi sätteid, mis aitavad täpselt hinnata olukorda ja teha maastikumanöövreid.

  Läbipaistev kapott

  Close

  Läbipaistev kapott

  Maastikul sõites näitab virtuaalne vaade otse auto ees olevat ala. See võimaldab enesekindlalt ja turvaliselt ümber takistuste  manööverdada – ka karmil maastikul. Kaamerapiltide põhjal arvutatud pilti näidatakse nii, et kapott näib meediaekraanil läbipaistev. Eesoleva tee visualiseerimine aitab valida optimaalse raja.

  Ventilatsiooniavade meeleoluvalgustus

  Close

  Ventilatsiooniavade meeleoluvalgustus

  Valgustatud ventilatsiooniavad muudavad sõitjateruumi meeleolu 64 särava värviga, tagades, et iga sõit tundub eriline ja on kohandatud teie tujuga.

  Kaassõitja käepide armatuurlaual

  Close

  Kaassõitja käepide armatuurlaual

  Mercedes-Benz G-klassi armatuurlaual kaassõitja ees paiknev ikooniline käepide on loodud seikluslikeks maastikusõitudeks, see lisab turvalisust karmimal maastikusõidul.

  Varustus Uue Mercedes-Benz G-klassi tähelepanuväärne varustus. Tutvuge lähemalt uuele Mercedes-Benz G-klassile pakutava lisavarustuse, muu hulgas multimeedia, juhiabisüsteemide ja mugavus- ning ohutuslisadega.
  Järgmine
  Eelmine
   Nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine ühendab mobiiltelefoni MBUX multimeediasüsteemiga Apple CarPlay™ või Android Auto™ kaudu. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole teenusepakkujate rakendusi - nagu näiteks Spotify'd.[1][2]

   [1]Mercedes me teenuste kasutamiseks läheb vaja personaalset Mercedes me ID-d ja nõustumist Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud vastava kasutajakontoga. Esialgse ühe aasta pikkuse tähtaja möödumisel saab teenuseid tasu eest uuendada, tingimusel et neid siis antud sõidukile veel pakutakse. Teenuste esmakordne aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul pärast esmaregistreerimist või kliendi poolt kasutuselevõttu, olenevalt sellest, kumb saabub varem. Sidemooduli ühendamine mobiiltelefonivõrguga sõltub vastava võrgu levialast ja võrgupakkujate saadavusest.

   [2]Digilisade teenuste kasutamiseks tuleb luua isiklik Mercedes me ID ning nõustuda digilisade kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti ajast, sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.

   Juhtmevaba laadimissüsteem mobiilseadmetele eesreas Lihtsa käeliigutusega asetate oma mobiilseadme keskkonsooli eesosas olevale kohale, kus seda saab juhtmevabalt laadida. Qi-ühilduvaid mobiilseadmeid laetakse sõltumata mudelist ja kaubamärgist juhtmevabalt.


   Tagaistme meelelahutussüsteem MBUX High-End Rear Seat Entertainment System Esmaklassiline meelelahutus: see tähendab meelelahutust kahe kõrgresolutsioonis ja täielikult integreeritud 11,6-tollise ekraani abil.[1]. See tagab ka tagaistmel täieliku MBUX-i kogemuse ja ligipääsu auto funktsioonidele.

   [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem 18 kõlari ja 760-vatise võimsusega naudite legendaarset Burmesteri® helikogemust. Et kuulamiskogemust vastavalt oma maitsele muuta, saate esi- ja tagaistmel helipilti eraldi optimeerida. Muusikat saab esitada Dolby® Atmos kvaliteediga - eriti mõjuva ja kaasahaarava ruumilise heliga.[1]

   [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

   Võtke meiega ühendust Esimene samm teie uue G-klassi poole. Kas teil on uue G-klassi kohta küsimusi või lihtsalt kõige värskema infoga kursis olla? Siis võtke meiega ühendust.
   Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.

   *Uus EQV ja uus V-klass ei ole veel proovisõiduks saadaval.