Välisdisain Uue GLS-i välisdisain. Muljet avaldavate mõõtmete ja vaimustavalt modernse disainiga: uus GLS on vaimustav pilgupüüdja ja seda mitte ainult sõites. MULTIBEAM LED esituledest[1] kiirgab puhast elegantsi. Uued esi- ja tagatuled ning suured valuveljed muudavad uue GLS-i eriti mõjuvaks – nii teel kui ka maastikul. Tutvuge lähemalt Mercedes-Benz GLS-i tähelepanuväärse välisdisainiga.

[1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
Järgmine
Eelmine
  Uue disainiga esiosa Uue esiosaga GLS avaldab muljet esimesest pilgust: tugevat maasturi iseloomu ja esteetilist elegantsi väljendavad modernne esipõll ja efektne, varasemast suurem nelja hõbekroomitud liistuga iluvõre.
  MULTIBEAM LED esituled Silmapaistev sära: MULTIBEAM LED tehnoloogiaga esituled[1] on enamat kui osa luksusliku GLS-i välisdisainist, lisaks valgustavad need teie vaatevälja parimal võimalikul viisil. Esitulede eraldi juhitavad LED elemendid suudavad reageerida erinevatele liiklusolukordadele – ka kurvides ja maastikul.
  Uue disainiga tagatuled Uue kujustusega tagatuled on enamat kui lihtsalt särav disainielement. Kolme horisontaalplokiga valgusmuster rõhutab tippklassi maasturi võimsat karakterit.
  Avatav panoraamkatuseluuk GLS-i avatav panoraamkatuseluuk[1] tekitab tunde, et olete taevale veidi lähemal. Lisaks sellele, et katuseluuk pakub palaval päeval lisaventilatsiooni, ujutab see kogu sõitjateruumi üle naturaalse päevavalgusega, tekitades autosse helge atmosfääri.
  23-tollised valuveljed Kuhu iganes tee teid viib, GLS on oma kuni 23-tolliste valuvelgedega[1] pilkupüüdev ja elegantne kaaslane. Eriti tähelepanuväärsed on siin nähtavad kõrgläikega AMG valuveljed, mis avaldavad igal sõidul neljakordset muljet.

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
  Sõitjateruum Uue GLS-i sõitjateruum.

  MBUX tippklassi tagumise istme meelelahutussüsteem

  Close

  MBUX tippklassi tagumise istme meelelahutussüsteem

  See on lihtne, otsustage ise: MBUX tagumise istme meelelahutussüsteem1] võimaldab seadistada oma personaalse meelelahutusprogrammi, igaks sõiduks. Suure eraldusvõimega puuteekraanid annavad otseligipääsu internetile ja telefonile ning samuti multimeedia- ja navigatsioonisüsteemile.

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Pakiruumi seadistamise võimalused

  Close

  Pakiruumi seadistamise võimalused

  Rohkem ruumi seiklustele: GLS-i pakiruum mahutab kuni 2400 liitrit. Teise ja kolmanda istmerea seljatoed saab nupuvajutusega kas korraga või eraldi kokku klappida. Auto tagaosa saab väga lihtsalt ka madalamaks lasta.

  Uus rool

  Close

  Uus rool

  Innovaatiline kasutusmugavus kohtub kallite materjalidega: GLS-i uus rool[1] on tõeline multitalent. Ergonoomiliselt paigutatud Touch Control nupud võimaldavad intuitiivselt juhtida navisüsteemi, telefoni, sõidukiirust ja meelelahutust. Nii on teil kõik on kontrolli all käsi roolilt ära võtmata.

  Kolmas istmerida

  Close

  Kolmas istmerida

  Jagage GLS-i erilist sõidukogemust kuni seitsme kaaslasega. Tänu kolmandale istmereale jagub kõigile küllalt ruumi. Iga iste pakub esmaklassilist mugavust. Teise istmerea jalaruumi saab elektrilise pikireguleerimise abil paindlikult muuta.

  Varustus Uue GLS-i tähelepanuväärne varustus. Tutvuge lähemalt muu uuele GLS-ile pakutava varustuse, muu hulgas multimeedia, juhiabisüsteemide ja mugavus- ning ohutuslisadega.
  Järgmine
  Eelmine
   Uusima põlvkonna MBUX Kõige uuema MBUX telemaatikapõlvkonnaga GLS-i teabe- ja meelelahutussüsteem on teinud suure hüppe tulevikku nii riist- kui ka tarkvara osas. Lisaks suuremale arvutusvõimsusele ja täiustatud kõnetuvastusele on rakenduste paigutust ja välimust teie vajadustega veelgi paremini kohandatud.
   Juhiabisüsteemide Plus pakett Juhiabisüsteemide Plus pakett pakub maksimaalset mugavust ja ohutust teel isejuhtivate autode poole ning muudab teie Mercedes-Benzi kaasamõtlevaks partneriks. Üks tähelepanuväärne funktsioon on näiteks Active Stop-and-Go Assist, mis leevendab märkimisväärselt teie koormust näiteks kiirteel ja ummikutes.[1]

   [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
   Automaatselt sulguvad uksed Autouste sulgemine pole kunagi olnud nii lihtne ja sujuv: nii esi- kui ka tagauste sulgemiseks kasutatakse servomootoreid, tänu millele käib see peaaegu hääletult. Teil tuleb uksed vaid peaaegu kinni panna – ja lõpliku sulgemise teeb teie eest auto.
   PRE-SAFE® süsteem PRE-SAFE® süsteem kasutab teie kaitseks ära vahetult ähvardavale liiklusõnnetusele eelnevaid hetki. Mitmed meetmed vähendavad koormuseid ja pinget, mis mõjuvad sõitjatele kokkupõrkel. Innovaatiline PRE-SAFE® Sound tekitab kõlarite abil heli, mis on suudab käivitada kõrvade loomuliku kaitserefleksi. See suudab sisekõrva kaitsta, summutades õnnetuse müra.
   E-ACTIVE BODY CONTROL Ülim sõidumugavus igas olukorras: E-ACTIVE BODY CONTROL[1] ühendab mugavuse, täpsuse ja dünaamilisuse – mis on kombineeritud unikaalsete maastikusõiduomadustega. Kogege modernse ja täielikult adaptiivse vedrustuse tööd, mis on spetsiaalselt loodud tee ebatasasuste summutamiseks ja kaldumiste vähendamiseks. Nii kõikidel teedel kui ka väljaspool teid. Nii heades kui ka halbades sõiduoludes.

   [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   Võtke meiega ühendust Teie küsimused uue GLS-i kohta. Kui olete huvitatud uue GLS-i ostmisest ja soovite, et teie lähim esindus teiega ühendust võtaks, sisestage palun oma kontaktandmed.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.