Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Spectral Blue Metallic sinine
  Polar White valge
  Obsidian Black Metallic must
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Mojave Silver hõbedane
  Red Metallic punane
  Nautic Blue sinine
  Graphite Grey Metallic hall
  Diamond White Bright valge
  Selenite Grey Metallic hall
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Exterior GLC välisvarustus. Tutvuge Mercedes-Benz GLC tähelepanuväärse välisdisainiga. Erinevad disaini- ja varustuspaketid annavad autole oma erilise iseloomu – alates ulatuslikust standardvarustusest kuni AMG Line’ini.
   LeftRight

   Varustuspaketid ja disain

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: lisavarustusse kuuluv avatav panoraamkatuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur avatav panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka välisdisainis, lisades autole kergust ja eksklusiivsust.
    Kaheosalised tagatuled Kaheosalised täis-LED tagatuled on tippkvaliteediga kolmemõõtmelise disainiga. Praktiline kaheosaline disain võimaldas teha laiema tagaluugi ja suurema pakiruumi ava. Samal ajal jätab tulede kaasaegne kitsas kuju autost dünaamilisema mulje ka siis, kui see on paigal.
    AIRMATIC õhkvedrustus koos pööravate tagaratastega AIRMATIC õhkvedrustuse ja pööravate tagarataste kombinatsioon tagab oluliselt mugavama ja elavama sõidu. Õhkvedrustus võlub vastavalt juhi soovile kas dünaamilisuse või mugavusega ning tagarataste pööramine pakub sõltuvalt sõidukiirusest kas eriti stabiilset või vilgast juhitavust ning väiksemat pöörderingi.
    Alumiiniumviimistluse ja kumminaastudega astmelauad Uue disainiga, lisavarustusena alumiiniumviimistlusega astmelauad toovad veel paremini esile GLC maastikuautoliku iseloomu. Need on paigaldatud küljekarpide kõrgusele ning muudavad autosse sisenemise lihtsamaks. Astmelauad on sportliku kujuga, täpsemalt on need esiuste juures kitsamad ning muutuvad tagant laiemaks.
    18- kuni 20-tollised valuveljed GLC on atraktiivne igast vaatenurgast – kuid külgvaates annab sportliku disaini ja linnamaasturile omaste detailide kombinatsioon sellele eriti väljendusrikka kuju. See on suuresti tänu suuremõõtmeliste valuvelgede laiale valikule, mis on paigutatud kerega tasapinnaliselt ja mille mõõtmed on vahemikus 18 tolli kuni 20 tolli.
    Mercedes-Benzi mustriga iluvõrega sportlik esiosa GLC esiosa rõhutab oma kroomitud ümbrisliistu ja vertikaalsete ribidega iluvõrega sportlikkust. Iluvõre läheb sujuvalt üle esituledeks - see on disainivõte, mis muudab auto visuaalselt laiemaks. Keskasetusega Mercedese täht on loomulikult efektse esiosa kujunduse tuttav ja silmatorkavamaid elemente.
    Interior GLC sõitjateruumi varustus. Mercedes-Benz GLC sõitjateruum kehtestab uued standardid. Juhi poole pööratud keskekraan, multifunktsionaalne sportrool ja kvaliteetsed viimistluselemendid: kvaliteetsed materjalid tagavad luksususe ja mugavuse, mida tunnete igal reisil.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Multifunktsionaalne sportrool Nappa nahaga multifunktsionaalsel sportroolil on lame alaserv ja haardealas perforeeritud nahk – see loob suurepärased eeldused sportlikuks sõiduks. Parima kvaliteediga pehme nappa nahk pakub täiesti omaette kvaliteedielamust. Kasuta puutepindu, et juhtida kõige olulisemaid funktsioone: kõik on kontrolli all käsi roolilt võtmata.
     Keskekraaniga MBUX multimeediasüsteem Puutetundlik ja pööratud juhi poole. See on teie ja sõiduki vaheline digitaalne liides, mille kaudu juhite paljusid sõiduki olulisi funktsioone.- mugavalt ja intuitiivselt.
     Luksuslik helikogemus: Burmester® 3D Surround Sound System audiosüsteem (lisavarustus). Kogege Burmester® tippklassi helisüsteemiga võimsamat kuulamiselamust. Kvaliteetsed kõlarid tagavad muljet avaldava ruumilise heli. Kuulamiskogemuse saate veelgi intensiivsemaks muuta, optimeerides helipilti eraldi esi- ja tagaistmel. Lisaks kaunistavad sõitjateruumi isikupärased Burmesteri® kõlarikatted.
     ENERGIZING Plus pakett (lisavarustus) Mugavus kõikidele meeltele: see pakett kombineerib premium-varustuse ja uuendusliku intelligentsuse. Teie Mercedes suudab teid mitmel moel ergutada ja lõõgastada – hoiab kaua erksana ja tagab erakordselt meeldiva sõidu. Seda seitsme erineva mugavusprogrammi ja atraktiivse varustuse nagu näiteks multikontuuristmete abil.
     Pakiruumi maht Mercedes-Benz GLC standardvarustusse kuulub EASY-PACK tagaluuk. Pakiruum on suur, funktsionaalne ja rohke varustusega. GLC muutub veelgi mugavamaks standardvarustusse kuuluva pakiruumi mugavuspaketiga.
     Technology Mercedes-Benz GLC varustus.
     Järgmine
     Eelmine
      Tuuleklaasinäidik Lisavarustusse kuuluv tuuleklaasinäidik kuvab kogu olulise teabe otse esiklaasile. Nii püsib teie tähelepanu teel ja liiklusel. Täpne ja mugav. Mercedes-Benz GLC-l on see näidik veelgi suurem.
      Sõitjateruumi süda: keskekraan Pööratud juhi poole ning puudutusega kasutatav. See on teie ja sõiduki vaheline digitaalne ühendus, mille kaudu saate juhtida paljusid olulisi funktsioone. Maksimaalselt intuitiivne ja mugav.
      MBUX liitreaalsusega navigeerimine (lisavarustus) Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liikluses, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine virtuaalse maailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo pärismaailma piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.
      Haagisega sõitmise teekonnaplaneerijaga navigatsioonisüsteem MBUX navigatsioonisüsteem suudab marsruudi arvutamisel arvesse võtta, kui GLC sõidab haagiserežiimis. Teekonda planeeritakse isegi haagise tüübi järgi – kas auto küljes on jalgrattahoidik, väikehaagis või suur haagis. Näiteks välditakse marsruudil järske kaldeid ja kitsaid kurve, et teekond sobiks auto/haagisega.
      Isiklikud kasutusprofiilid Oma profiili valimisega saab eelaktiveerida teatud isiklikud seaded, näiteks sisevalgustuse värvi ja istme asendi.
      360° kaameraga parkimispakett (lisavarustus) Tuvastab vabad ja kindlaks määratud parkimiskohad, kui neist mööda sõidate. Pärast parkimiskoha valimist saate tänu dünaamilisele visualiseerimisele ja akustilisele tagasisidele auto sinna hõlpsalt parkida – või lasta auto parkimiskohale manööverdada parkimisabil. (Meie juhiabi- ja ohutussüsteemid on ainult abivahendid, mis ei vabasta teid juhina vastutusest. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega).
      Juhiabisüsteemide Plus pakett (lisavarustus) Juhiabisüsteemide Plus pakett pakub maksimaalset mugavust ja ohutust teel isejuhtivate autode poole. Juhiabisüsteemide paketi täiendusena kaasneb Active Stop-and-Go Assist, mis muudab lihtsamaks näiteks kiirteel sõitmise. Selle paketi järgmine eelis: PRE-SAFE® Impulse Side pakub lisakaitset teise sõiduki põhjustatud külgkokkupõrke puhul.
      Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC (lisavarustus) Aeglases peatustega liiklusvoos oled Active Distance Assist DISTRONICU pakutava mugavuse eest tänulik. Süsteem muudab sõidu pingevabaks, kohandades teie auto kiirust automaatselt ees aeglasemalt sõitvate sõidukite kiirusega. Soovitud pikivahet saab ise mitmeastmeliselt reguleerida. (Meie juhiabi- ja ohutussüsteemid on ainult abivahendid, mis ei vabasta teid juhina vastutusest. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega).
      KEYLESS-GO KEYLESS-GO teeb lõpu tüütule autovõtme otsimisele. Võti tuvastatakse, kui see on teiega kaasas kas auto lähedal või auto sees: uksi saab seejärel avada ja lukustada lihtsalt ukselinki puudutades.

      Lisavarustusena saadaval koos KEYLESS-GO mugavuspaketiga
      ENERGIZING Plus pakett (lisavarustus) Mugavus kõikidele meeltele: see pakett kombineerib uuendusliku intelligentsiga premium-varustust. Teie Mercedes suudab teid mitmel moel ergutada ja lõõgastada – hoiab kaua erksana ja tagab erakordselt meeldiva sõidu. Seitsme erineva mugavusprogrammi ja atraktiivse varustuse nagu näiteks multikontuuristmete abil.
      Projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituled (lisavarustus) Teedrajav tehnoloogia ühendab juba tuttavad MULTIBEAM LED esituled ja innovaatilise kõrgresolutsioonis valgustehnoloogiaga. HD-kvaliteediga valgusprojektsioonid kuvatakse otse teepinnale ja need annavad juhile vajalikku teavet.
      GUARD 360° sõidukikaitse URBAN GUARD Plus sõidukikaitse pakub auto ümbruse igakülgset jälgimist. Tänu ärandamisvastasele alarmsüsteemile ja hädaolukorras võtme deaktiveerimisele saate reageerida kiiresti. Kui auto on teel, teavitab kokkupõrke tuvastamise süsteem teid õnnetusest telefonirakenduse kaudu. Ning ärandatud auto abiteenus (Stolen Vehicle Help) suurendab võimalust, et saate oma auto tagasi, kui see ära varastatakse.
      PRE-SAFE® Impulse Side Kui GLC tuvastab vältimatu külgkokkupõrke, käivitab PRE-SAFE® Impulse Side meetmed, millega liigutatakse sõitjaid auto keskosa poole. Sel viisil vähendab auto kokkupõrke korral sõitjatele mõjuvat löögijõudu.

      Lisavarustusena saadaval koos Juhiabisüsteemide Plus paketiga
      AIRMATIC AIRMATIC kohandab eraldi iga ratta vedrustust, muutes nii sõidu eriti mugavaks. See võimaldab teil nautida erakordset vedrustusmugavust ja jõuda sihtkohta lõõgastunumalt. Lisaks saab õhkvedrustusega autot vajadusel 15 mm võrra tõsta ning see kohandub automaatselt auto koormaga.

      Lisavarustuses saadaval koos tehnoloogiapaketiga.
      Kahe erineva pingega (12/48 volti) elektrisüsteem Sisepõlemismootoriga Mercedes-Benz GLC kasutab kahe erineva pingega (12/48-volti) elektrisüsteemi. Täiendav 48-voldine elektrisüsteem on järgmine samm autode elektrifitseerimise poole ning see muudab auto efektiivsemaks, säästlikumaks ja mugavamaks.
      Off-road sõidurežiim Off-road sõidurežiimi saab valida DYNAMIC SELECTI abil: seepeale kohandatakse sõiduoludega haardumist, pidurite rakendumist ja gaasile reageerimist. Kui teie GLC-l on olemas DIGITAL LIGHT esituled, aktiveeritakse nende off-road režiim.
      Off-road kokpit Keskekraan muutub lihtsa nupuvajutusega atraktiivseks off-road näidikupaneeliks. Spetsiaalsed maastikusõidunäidikud, seaded ja funktsioonid kuvatakse selgelt nii sellel ekraanil kui ka juhiekraanil.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Välisdisain

      Sõitjateruumi disain

      Tähelepanuväärne välisdisain

      Close X
      Strapline Content

      Tähelepanuväärne sõitjateruum

      Close X
      Strapline Content
      Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit GLC-ga. Andke meile teada, et soovite teha GLC-ga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
      Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.