Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
Meie mudelid
LeftRight

Mercedes-Benz

Mercedes-AMG

Close X
Strapline Content

Mercedes-EQ

Close X
Strapline Content

Mercedes-Maybach

Close X
Strapline Content
Exterior V-klassi välisvarustus. Väljendusrikas välisdisain. Esimesest pilgust selge: V-klass valdab suurepäraselt Mercedes-Benzi disainikeelt. V-klassi väljendusrikas välisdisain tuleneb efektsete joonte ja suurte sujuvate pindade kombineerimisest.
LeftRight

Varustuspaketid ja disain

Tähelepanuväärne disain ja varustus

Close X
Järgmine
Eelmine
  AMG Line Välisdisaini lisavad sportlikkust ja suurendavad isikupära AMG-le omased elemendid ja tippkvaliteediga detailid.
  Selgelt äratuntav esiosa Tugevam visuaalne karakter ja laiem mulje tuleneb uuest kaitseraua disainist, mis hõlmab efektseid jahutusõhu sisselaskeavasid. Mercedese täht on paigutatud iluvõre keskele ja seda raamivad kaks hõbedast liistu.
  Profiil, mis räägib ihast edasi liikuda V-klassi külgvaate muudavad sportlikuks tagapool kõrgemale kerkivad karakterjooned, suured efektsed rattakoopad ja atraktiivsed kuni 19-tollised valuveljed.
  Iseloomulike elementidega tagaosa disain Tagaosa eristub suure tagaluugi ja atraktiivsete, sõiduautodele sarnaneva disainiga tagatuledega.
  Avatav panoraamkatuseluuk Kvaliteetne panoraamkatuseluuk laseb läbi suure klaasipinna autosse palju valgust, tekitades sõitjateruumi helge ja meeldiva heaoluatmosfääri. Katuseluuk on eest elektriliselt avatav ja pakub seega lisavõimalust autosse värske õhu laskmiseks.
  Interior V-klassi sõitjateruumi varustus. V-klassi kvaliteetne interjöör rikastab teie elu, lisades sellesse veel ühe lemmikkoha. Eksklusiivne: nautige veatu disaini ja esmaklassiliste materjalidega juhikohta.
  LeftRight

  Varustuspaketid ja disain

  Tähelepanuväärne disain ja varustus

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Sõitjateruumi disain – vaimustav ruumikus Te näete ja tunnete seda: modernne ja isegi mahtuniversaalide mõistes tähelepanuväärne ruumikus, ergonoomia ja kvaliteet. Disain ja materjalid vastavad kõrgeimatele standarditele. Seda näitavad muu hulgas eriti kvaliteetse klaasipinnaga meediaekraan, ventilatsiooniavade atraktiivne disain ja modernsed suuremõõtmelised viimistluselemendid.
   Kaks istmerida – lõputult võimalusi Üks, kaks või kolm – otsustage vastavalt oma vajadustele kohtade arv mõlemas tagumises istmereas. Standardvarustuse puhul on auto tagaosas neli mugavat individuaalistet. V-klassi tagaosas on ruumi kahele kolmekohalisele istmereale, mis muudab selle kaheksakohaliseks. Tänu kiirkinnitustega istmesiinide süsteemile saate pinkistmeid ja üksikistmeid pikisuunas liigutada, pöörata neid vastamisi ja autost välja tõsta.
   Sõitjateruumi disainipakett Sõitjateruumi disainipakett lisab interjööri atraktiivsust ja annab sellele individuaalse sportliku karakteri.

   Sõitjateruumi disainipakett sisaldab:
   Musta või siidbeeži värvi Lugano nahkpolstriga komfortistmed
   Nahkkattega rool
   Harjatud alumiiniumist sportpedaalid
   Kaheribalise disainiga viimistluselemendid, alternatiivina eebenipuu välimusega kõrgläikega tumeda antratsiidivärvi viimistluselemendid või kõrgläikega musta klaverilaki välimusega viimistluselemendid
   Tagumised luksusistmed Lõdvestuge, taastuge, tundke end hästi: luksusiste pakub tagasõitjatele erakordset mugavust. Individuaalselt seadistatavad massaaži-, istmekliima- ja istme kallutusfunktsioonid täidavad praktiliselt kõik mugavussoovid. Rohkeid reguleerimisvõimalusi saab mugavalt juhtida istmelt käetoe siseküljel oleva juhtpaneeli abil. Luksusiste on Lugano nahkpolstriga ja see on saadaval kahes värvitoonis.
   Lauapakett Lauapakett hõlmab paljusid funktsionaalseid lisasid, mis muudavad sõitjateruumi tagaosas aja veetmise meeldivamaks. Kokkuklapitavat ja liigutatavat lauda saab kasutada einestamiseks, töötamiseks või mängude mängimiseks. Külgseintes asuvad topsihoidikud hoiavad jooke kindlalt paigal. Siseruumi muudavad veelgi funktsionaalsemaks täiendavad praktilised panipaigad juhi- ja kaassõitja istmete seljatugede võrktaskute näol ning tagaosa individuaalistmed. Lisaks saab mobiilseadmeid ühendada ja laadida 12 V pistikupesaga.
   Voodipakett Voodipakett muudab keskmise rea kolmekohalise istme kiiresti mugavaks magamiskohaks – näiteks lühikesteks puhkepausideks või planeeritud ööbimiseks. Voodipikendus tekitab lühema kere puhul tasapinna suurusega umbes 1,93 x 1,35 m.
   Technology V-klassi tähelepanuväärne tehnoloogia.
   Järgmine
   Eelmine
    Burmester® Surround Sound System helisüsteem Burmester® Surround Sound helisüsteem toob eriti hoolikalt häälestatud võimendi ja kõlarisüsteemiga teie autosse põneva ruumilise heli. 15 kõlarit (kuus rohkem kui standardse Audio 20 USB helisüsteemiga) ja bassikõlar annavad kokku 640 W. Tänu mitmekanalilisele ruumilise heli tehnoloogiale jõuab igale istmele vaimustav heli. Visuaalselt viitab kvaliteetsele ruumilisele helile kõlaritel olev Burmesteri® logo.
    Juhiabisüsteemide pakett Juhiabisüsteemide pakett muudab sõitmise intelligentsete süsteemide abil ohutumaks, aitab vältida õnnetusi ning leevendada nende tagajärgi.
    Parkimisassistent Active Parking Assist koos 360° kaameraga Active Parking Assisti ning 360° kaamera kombinatsioon pakub mitmekülgset abi parkimiskoha otsimisel, parkimisel ja manööverdamisel.
    360° kaameraga Active Parking Assist on lisavarustusena saadaval V-klassi STANDARD ja V-klassi AVANTGARDE'i puhul ning standardvarustuses V-klassi EXCLUSIVE'il.
    EASY-PACK tagaluuk EASY-PACK tagaluuki saab nupuvajutusega elektriliselt avada ja sulgeda. See muudab laadimise ja mahalaadimise eriti lihtsaks. Tagaluuk aktiveeritakse lihtsalt ja praktiliselt võtmenupu või käepidemega. Luugi vahele kinnijäämisohu vähendamiseks on EASY-PACK tagaluugil automaatne takistuste tuvastamine.
    MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
    LeftRight

    Välisdisain

    Sõitjateruumi disain

    Tähelepanuväärne välisdisain

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     AMG Line AMG jaoks tüüpilised elemendid ning kõrgekvaliteedilised detailid välimuses ja salongis tõstavad sportlikkust ja individuaalsust.

     Välimuse silmapaistvad omadused:

     43,2 cm (17'') pidurisüsteem, Mercedes-Benzi kirjaga pidurisadulad
     48,3 cm (19'') AMG kergmetallveljed 7 topeltkodara disainiga, mustaks värvitud ja pöördläikega
     AMG spoileri serv
     Teemantviimistlusega radiaatorivõre
     Sportveermik, alternatiivina veermik AGILITY CONTROL
     Sportlikult kujundatud AMG esipõll, AMG tagapõll koos kroomitud laadimisservade kaitsega ning pikitalade ümbristega

     Salongi silmapaistvad omadused:

     AMG süsinikviimistlusega disainielemendid
     Õhutusdüüsid koos kroomitud elementidega
     Must siselagi
     Sportpedaalid harjatud roostevabast terasest koos mustade kumminaastudega
     Väline sportpakett Spordipakett tugevdab oma visuaalsete ja sõidudünaamiliste koostisosadega sõiduki sportlikku karakterit.

     Välise sportpaketi juurde kuuluvad:

     43,2 cm (17'') kergmetallveljed 20-kodara disainiga, värvitud vanaadiumhõbedaseks
     Lisavarustusena täiendavad 43,2 cm (17''), 45,7 cm (18'') ja 48,3 cm (19'') kergmetallveljed
     43,2 cm (17'') pidurisüsteem esisillal
     Mercedes-Benzi kirjaga pidurisadulad
     Sportveermik, lisavarustusena veermik AGILITY CONTROL
     AVANTGARDE väline sportpakett Versiooni AVANTGARDE sportpakett tõstab sõiduki sportlikku karakterit visuaalselt ja sõidudünaamiliselt veelgi tugevamalt esile.

     Versiooni AVANTGARDE välise sportpaketi juurde kuuluvad:

     45,7 cm (18'') kergmetallveljed 5 topeltkodara disainiga, pöördläikega
     Valikvarustusena ilma hinnalisata: 45,7 cm (18'') kergmetallveljed 5 topeltkodara disainiga, pöördläikega
     43,2 cm (17'') pidurisüsteem esisillal
     Mercedes-Benzi kirjaga pidurisadulad
     Kroomitud liist kaitserauas
     Sportveermik

     Tähelepanuväärne sõitjateruum

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Salongi disainipakett Salongi disainipakett tõstab salongi väärtust ning annab sellele individuaalse ja sportliku karakteri.

      Salongi disainipaketti kuuluvad:

      Lugano-nahast mugavusistmed musta või siidbeeži tooni nahkkattega rooliratas ja käigukang või nahkkattega rooliratas koos 9G-TRONICuga
      harjatud alumiiniumist sportpedaalid
      topeltribakujundusega disainielemendid, eebenipuidust viimistlus (tume antratsiit), läikivad või kõrgläikega disainielemendid, must läikiv
      AVANTGARDE salongi disainipakett AVANTGARDE salongi disainipakett annab interjöörile isikupärase ja eksklusiivse ilme.

      AVANTGARDE salongi disainipaketti kuuluvad:

      Nahaga kaetud käetoed istmetele ja ustele
      Mugavusistmed kontrastse pealisõmblusega, musta, tartufo või siidbeeži värvi nappa nahast
      Nappa-nahast kroomitud viimistlusega multifunktsionaalne rool
      Armatuurlaua ülemine osa nahast välimusega
      Harjatud alumiiniumist spordipedaalid
      Taga uksevooder valitud värvitoonis, must, tartufo või siidbeež
      Ebenipuu välimusega kaunistuselemendid kõrgläikega tumedast antratsiidist
      Lisavarustuses: kaheribalise välimusega kaunistuselemendid
      Lisavarustuses: kõrgläikega tumepruuni tuhapuidu ilmega kaunistuselement
      Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit uue V-klassiga. Andke meile teada, et soovite teha V-klassiga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
      Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.