Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Nautic Blue Metallic sinine
  Onyx Black must
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Diamond White Bright valge
  Obsidian Black Metallic must
  Graphite Grey Metallic hall
  Emerald Green roheline
  Kalahari Gold kuldne
  Rubellite Red punane
  Mojave Silver hõbedane
  Mudel S-klassi sedaan
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
   Mercedes-Maybach S 680 4MATIC

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
    Mercedes-Maybach S 680 4MATIC
    Exterior S-klassi välisvarustus. Nauditav esteetika ja luksuslik avarusetunne täiuslikus harmoonias: sensuaalse eheduse disainikeel kõige modernsemal kujul. Pikendatud küljejoon koos täiuslike proportsioonide ja tasapinnaliste ukselinkidega. Ka esiosast õhkub ka stiili ja karakterit – esmakordselt on varustuses DIGITAL LIGHT esituled. Samas rõhutavad tagaosa laiust kaheosalised laternad.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     S-klassi täiustatud välisdisain Välisdisain esindab sensuaalse eheduse disainikeelt kõige modernsemal kujul – täiuslike proportsioonide, tasapinnaliste uksekäepidemete ja uute velgedega.
     Karismaatiline: S-klassi nägu Esiosa avaldab muljet staatusest rääkiva iluvõre, pika kapoti, iseloomuliku püstise ninamiku, täheembleemi ja teedrajavate DIGITAL LIGHT esituledega.
     AMG Line AMG Line paketiga näitate selgelt, et hindate dünaamilisust nii auto sees kui ka väljas. A-kujulise tiivadisainiga AMG esimene kaitseraud toob teie auto võimsa karakteri veelgi paremini esile.
     ULTRA RANGE kaugtuledega MULTIBEAM LED esituled Teie täiusliku nähtavuse nimel: adaptiivsetes MULTIBEAM LED esituledes kasutatakse eraldi juhitavaid LED-elemente, mis reageerivad igale liiklusolukorrale. Kaugtulede osaline valgus jätab valgusvihust välja teised liiklejad, vältides nii nende pimestamist. ULTRA RANGE Highbeam kaugtulede abil pikeneb valgusvihk lubatud maksimumini. Vaatevälja aitavad optimaalselt valgustada ka kurvituled ja aktiivvalguse funktsioon.
     Night pakett Night paketiga on teie sportliku disainiga auto veelgi väljendusrikkam. Osana sellest on paljud elemendid läikivmusta värvi. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kas kontraste või sujuvad üleminekud. Igal juhul muutub teie auto individuaalsemaks.
     Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamne katuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur katuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välisdisainis, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust. Uuenduslik: kasutamine puutetundliku liuguriga.
     MANUFAKTUR MANUFAKTUR võimaldab autot personaliseerida eksklusiivsete värvide ja sõitjateruumi parima kvaliteediga viimistluselementidega. Valitud materjalid ja meisterlik viimistlus lihvivad teie Mercedes-Benzi disaini ja tagavad tõeliselt erilise tunnetusliku kogemuse. Te saate erilise väärtusega auto – mis on valmistatud vastavalt teie soovidele ja nõudmistele.
     Interior S-klassi välisdisain. S-klass ühendab laia valiku elegantseid materjale ja peene pinnaviimistluse. Innovaatiline tehnoloogia ja suure eraldusvõimega ekraanid annavad autole progressiivse iseloomu. Lisaks on kõrgtehnoloogia ja multimeedia väga kasutajasõbraliku ülesehitusega.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Chauffeur pakett Chauffeur paketiga saab kaasreisija istet oluliselt ettepoole nihutada ning EASY ADJUST luksuspeatuge alla klappida. See annab antud küljel istuvale tagareisijale parema vaate teele, lisaks saab ta oma väsinud jalad toetada istme taga olevale lahtiklapitavale toele.
      Eksklusiivpakett Nautige eksklusiivpaketi pakutavat fantastilist atmosfääri. Peaaegu kõik pinnad on viimistletud peene Nappa nahaga, laepolster on kvaliteetsest DINAMICA mikrokiust. Erakordset tippklassi atraktiivsust lisavad täiendavad viimistluselemendid.
      Eksklusiivse viimistluse pakett Eksklusiivse viimistluse pakett toob teie auto sõitjateruumi personaalsema meeleolu. Dramaatilisi kontraste saab tekitada esiistmete tagakülgede ja tagaistme keskkonsooli lisaviimistlusega. Tagaistmel sõitjad naudivad veelgi kõrgemat kvaliteeti.
      Puidu/nahkkattega multifunktsionaalne rool Puidu/nahkkattega multifunktsionaalne rool ühendab peened materjalid ja innovaatilise kasutuslihtsuse Pehme naha ja puidu kombinatsioon on eksklusiivse välimusega ja meeldiv puudutada. Puutepaneelid võimaldavad teil juhtida auto peamisi funktsioone käsi roolilt ära võtmata.
      Technology S-klassi tähelepanuväärne tehnoloogia.
      Järgmine
      Eelmine
       MBUX tagumise istme meelelahutussüsteem Kuulake oma lemmikmuusikat alati, kui soovite: täielikult integreeritud MBUX Entertainment süsteem ühendab teie auto voogedastusteenustega. Lugude ja muusikanimekirjade vahel saate valida sama lihtsalt, nagu vahetate raadiojaama – kasutades keskekraani, nuppe roolil või käsi liigutamata hääljuhtimist.
       MBUX liitreaalsusega tuuleklaasinäidik Tuuleklaasinäidik kuvab visuaalse teabe teie vaatevälja, häirimata juhtimist. Näiteks hõljuvad ristmike kohal suured virtuaalsed nooled, mis näitavad, kuhu suunas pöörata. Te teate hetkega, mida teha.
       *Saadaval ainult teatud turgudel. Palun kontrollige saadavust kohalikult edasimüüjalt.
       MBUX tahvelarvuti tagaistmel Kokkuklapitava käetoega integreeritud tahvelarvutiga saate juhtida eesmist keskekraani ja MBUX tagumise istme meelelahutussüsteemi. Samuti saate juhtida funktsioone, nagu näiteks: tagumine kliimaseade, kliimaseadmega tagaistmed, istmemassaaž ja meeleoluvalgustus.
       Juhiabisüsteemide pakett Toob teid sihtkohta turvaliselt, usaldusväärselt ja lõõgastunult: tänu intelligentselt koos töötavatale moodsatele andursüsteemidele naudite paljusid osalise isejuhtimise eeliseid. Paljud juhiabiseadmed on teile abiks vastavalt olukorrale, hoiatades kokkupõrkeohu eest ja sekkudes, kui tarvis – kõigi liiklejate ohutuse nimel.
       Aktiiv-multikontuuristmete pakett Maksimaalne istumismugavus ka pikkadel sõitudel: istmetega integreeritud õhkpadjad võimaldavad isteasendit väga suures ulatuses optimeerida. Soovi korral naudite ergutavat või lõõgastavat massaaži. Kui naudite sportlikku sõitu, tagavad dünaamilised istme külgpolstrid optimaalse külgtoe.
       Pööravad tagarattad 4,5° võrra kraadi võrra pööravad tagarattad tagavad kolm eelist: veelgi parema teelpüsivuse, oluliselt elavama juhitavuse ning mis on samuti väga oluline: parema manööverdusvõime – näiteks parkimisel.

       10° pöördenurgaga tagarataste juhtimine vähendab pöörderingi peaaegu kahe meetri võrra. Tänu sellele on S-klass manööverdamisel peaaegu nagu kompaktauto. Seevastu suurematel kiirustel sõidate pingevaba kindlusega, mida pakub pikk teljevahe.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Strapline Content

       Tähelepanuväärne sõitjateruum

       Close X
       Strapline Content
       Kogege S-klassi sõitmas. Registreeruge proovisõidule! Andke meile teada, et soovite teha S-klassiga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
       Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.