Programmi kuuluvad nii stuudios toimuvad vestlussaated kui ka reportaažid tehastest ja proovisõiduradadelt. Kõikide teemade kohta jagatakse põhjalikke, allalaetavaid materjale videote, graafikute, pressiteadete ja piltide näol - mõne teema puhul on võimalus isegi Mercedes-Benzi ekspertidega otse suhelda!

Esimeses, 25. mail ilmuvas episoodis vaadatakse tulevikku: Daimler AG ja Mercedes-Benz AG juhatuse esimees Ola Källenius arutleb ambitsioonikate tulevikueesmärkide teemal ning annab ülevaate järgmiste sammude ja meetmete osas. Samuti tuleb esmakordselt juttu akudest ja nende tootmisest Dresdeni lähedal, Kamenzis.
Teises, 27. mail toimuvas "Meet Mercedes DIGITAL: Welcome to the E-Class Family" episoodis toimub maailma esmaesitlus, kus katteloor langetatakse uuelt E-klassi Coupé'lt ja E-klassi Cabriolet'lt.

Meet Mercedes DIGITALi erinevad episoodid ja kogu sellega kaasnev sisu avaldatakse lehel https://media.mercedes-benz.com/meetmercedesdigital
Rohkem infot leiab Mercedes me media kodulehelt https://media.mercedes-benz.com/  või Daimleri meediaportaalist https://media.daimler.com/.